1xbet

Sázková kancelář 1xbet je firma, jejíž historie sahá do roku 2007. Od svého založení se firma neustále rozvíjí a oslovuje stále širší a čím dál náročnější okruh zákazníků. Dnes můžeme naprosto zodpovědně konstatovat, že sázková kancelář 1xbet patří mezi světové lídry ve svém oboru. Vyznačuje se mimo jiné obrovským počtem stacionárních kanceláří, rekordním počtem zaměstnanců v odvětví, moderním mobilním webem a aplikacemi věnovanými několika systémům.

Již dlouho je známo, že abychom přilákali zákazníka, musíme ho nějak povzbudit. Sázkové kanceláře se neustále předhánějí v inovativních řešeních v boji o nové zákazníky. Výhodné kurzy, péče o každou podrobnost v mobilních verzích a aplikacích, neustálá dostupnost a zákaznická podpora jsou detaily, které rozhodují o tom, kterou sázkovou kancelář si potenciální zákazník vybere.

Nejdůležitější a nejatraktivnější jsou však bonusy! Jaké bonusy nabízí svým zákazníkům 1xbet?

Sázková kancelář 1xbet vychází vstříc očekávání svých zákazníků a ve své nabídce má celou řadu atraktivních bonusů pro nové i staré zákazníky. Noví zákazníci mohou počítat s bonusem, který se vyskytuje v nabídce téměř každé sázkové kanceláře na světě, tedy bonus od prvního vkladu. Zákazníci, kteří provedou první vklad na účet sázkové kanceláře 1xbet, mohou očekávat, že jejich první vklad bude zdvojnásoben až do výše 100 EUR!

Bonus za vklad v 1xbet se přiznává automaticky po provedení prvního vkladu, další výhodou je možnost vkládat peníze prostřednictvím internetových peněženek, mimo jiné takové jako Skrill. Pro výplatu bonusových prostředků získaných v rámci této akce je nutné jejich 5-násobné protočení – což je podle standardů sázkových kanceláří poměrně málo. Jediným dodatečným požadavkem k protočení bonusové částky v 1xbet je uvést na kupónu 3 sekce, každá nejméně @1.40. Neexistují však žádná omezení týkající se sportů nebo druhů volených sázek, a to lze nepochybně považovat za velké plus.

Kromě výše uvedeného bonusu za první vklad, který má ve své nabídce téměř každá sázková kancelář – 1xbet má také své vlastní původní bonusy. Mezi ně můžeme nepochybně zahrnout bonus “Lucky Friday”, který vám dává šanci na zvýšení každého vkladu za podmínky, že bude proveden v daný pátek! Za zmínku stojí také bonus nazvaný “Řada A”, který, jak už napovídá sám název, umožňuje získání dalších výhod za tipování zápasů z nejvyšší italské ligy.

1xbet nabízí svým zákazníkům sérii tzv. bonusů “TOTO” dostupných pouze na platformě 1xbet. Bonusy “TOTO” v 1xbet se týkají nejrůznějších sportovních událostí z mnoha disciplín. Všechny bonusy “TOTO” spočívají v přesném natipování sestavy zápasů stanovené 1xbet, takže zákazníci mohou získat další peněžní odměnu, určenou sázkovou kanceláří 1xbet!

Partneři: 1xbet Korea – ko-bookmaker.com, 1xbet Mongolia – mn-bookmaker.com