6 pronajatých hráčů, kteří se vrátí a udělají hluk v nové sezóně

Obránce bude mimochodem, zvláště když je Eric Bayi opět v nemocnici, Smalling opět sklízí a Rojo … to je Rojo. Vše poukazuje na skutečnost, že tento světový rekordman ve hře Hladoví hroši (nejsme si srandu) se ideálně vejde do experimentálního týmu Ule Gunnar Solskhera.

Tammy Abraham, Chelsea

Tammy Abraham je hráč, jehož osud závisí zcela na tom, zda UEFA zruší zákaz přenosu na Chelsea nebo ne.

Stal se dalším hrdinou Villa, který dosáhl 26 gólů. Útočník je neuvěřitelně talentovaný a Premier League je plná klubů, které mu šťastně poskytnou výchozí pozici.

Vraťte se domů. 6 pronajatých hráčů, kteří se vrátí a udělají hluk v nové sezóně

Pokud “modrá” neztratí příležitost podepsat nové hvězdy, budou muset Abrahamovi důvěřovat.

Harry Wilson, Liverpool

Všichni milují své vlastní žáky a fanoušci Liverpoolu věří, že Wilson bude budoucí hvězdou. On stále skóroval pro “Derby” a dokázal být vynikající umělec standardů – “MJ” potvrdí.

Vraťte se domů. 6 pronajatých hráčů, kteří se vrátí a udělají hluk v nové sezóně

Buďme upřímní: Wilson ještě nedosáhl úrovně týmu, ale neměl by být poslán zpět domů – může pomoci základně a Shakiri nebude bráněn konkurentem.

Fotbal se samozřejmě vyvíjí s rozvojem celé společnosti. Pokud byla tato hra zpočátku považována za povel, a proto hlavní věc v ní byla „pocit loktů“, pak se v posledních desetiletích objevují stále více jasných jedinců, kteří jsou schopni téměř jednostranně rozhodnout o osudu této nebo té epizody hry.

K tomu musí mít fotbalista nejen dobré taktické znalosti, rychlost, ale i vynikající technické školení. Schopnost porazit jednoho hráče je důležitá kvalita pro hodnocení úrovně hry moderního fotbalistu. A pokud ano, věříme, že to bude zajímavé podívat se na ty, kteří v sezóně skončili v nejlepších evropských šampionátech.