Alexanderovy sítě jsou vtipné

Alexander Kerzhakov

Alexander je možná nejsprávnější osobou ruského fotbalu. Po konfliktu s Andreem Villas-Boasem mohl svou kariéru ukončit, ale chtěl pokračovat ve hře na fotbal. Mohl jít hrát na Zenit-2, ale pak se rozhodl, že by bylo lepší, kdyby místo něj zaujal mladý hráč. Nemohl jít do ruských klubů, a tak se rozhodl přestěhovat do zahraničí. A to je vše ve 32, když jste připraveni nabídnout práci v klubu, v televizi a někde jinde, což můžeme jen hádat. Alexander Kerzhakov ukazuje všem chlapcům, jak milovat fotbal, nikdy se nemusíte vzdát. Možná jeho rány nejsou tak silné. Možná není tak rychlý, ale při hledání dokonce dodal.

Porovnejte tři situace: v létě Villash-Boash řekl, že již nepotřebuje Kerzhakov, Arshavin a Tymoschuk. A teď se podívejte – kde je nyní Kerzhakov a kde jsou poslední dva. Nejlepší střelec v historii ruského fotbalu nám ukazuje, že můžete hrát fotbal v každém věku, pokud opravdu chcete. Na jaře Alexander přijal hovor do národního týmu, utekl čas a dal pomoc. A nyní je velká šance, že půjde na Euro 2016. Ano, ne jako klíčový hráč, ale spíše jako místnost s uzamykatelnou skříní pro muže, která může povzbuzovat, podporovat a možná i nějak motivovat. Sen, přátelé a dosažení vašich cílů.

No, sociální. Alexanderovy sítě jsou vtipné. Jeho sebekritika je překvapivá, není součástí mnoha ruských fotbalových hráčů. Kerzhakov reaguje na smích nenávistí laskavým vtipným vtipem, aniž by zasáhl někoho jiného.

Denis Cheryshev
Denis, možná nejvíce fotbalový člověk v naší zemi ze všech fotbalů. Protože o něm existují pouze dva druhy zpráv: „Denis Cheryshev skóroval“; “Denis Cheryshev byl zraněn.” Ano, na podzim se objevila další zpráva, po které Real Madrid vyletěl z poháru, ale nepatřil přímo ruskému fotbalistovi. Denis je jedním z mála ruských fotbalistů, kteří nesledují peníze, ale prioritou pro něj je hrací praxe. Proto se neposadil do Realu Madrid, když ho Benitez nakládal do rezervy. Od sezony k sezóně Cheryshev ukazuje, že je dobrým hráčem na evropské úrovni.