Bet-at-home

Bet-at-home – přední evropská sázková kancelář ,  nepatří do špičky sázkových kanceláří, které provozují své služby prostřednictvím internetu, zbůhdarma – vždyť u této sázkové společnosti sází už více jak 5 miliónů hráčů z celého světa. Bet-at-home je hlavním sponzorem předních fotbalových i hokejových klubů v celé Evropě, logo Bet-at-home mají na svých dresech hráči klubů jako Real Mallorca anebo Shalke04.

Největší ohlas má Bet-at-home v německy mluvících zemích, kde je partnerem mnoha trnajů v tenise a házené, v televizích pravidelně běží reklamní spoty, a největší zárukou jistoty a vysokého standardu je skutečnost, že společnost je obchodována na frankfurtské burze. Vse Bet-at-home bonusy zde: http://cz.top10-bookies.com/bet-at-home/

Bet-at-home nabízí sportovní sázky zejména na fotbal a tenis, stejně tak ale i na hokej a basketbal, u všech zápasů se vždy nabízí velké množství kurzů a sázkových příležitostí.

Bet-at-home podporuje mnoho možností, prostřednictvím kterých můžou čeští hráči vložit peníze na svůj hráčský účet. Stačí se přihlásit ke svému kontu a vybrat z mnoha variant – od populárních kreditních karet přes rychlý bynkovní převod či elektronickou peněženku Skrill anebo Neteller – všechny tyto realizují vklad okamžitě – až po bankovní převod, který trvá 2-3 dny. Výběr peněz probíhá stejným způsobem jako vklad a je realizován během několika málo minut.