Bet365 a Unibet – športove stávky

Bet365 slovenskoBundesliga bojovníci Hoffenheim potvrdili 28-ročného Juliana Nagelsmanna ako svojho nového hlavného trénera. Nagelsmann mal hrať úlohu v júli, pričom Huub Stevens má za úlohu udržať klub v tejto sezóne. Stevens však odstúpil v stredu po Bet365 necelých štyroch mesiacoch v dôsledku problémov so srdcom – a klub rozhodol, že Nagelsmann, ktorý pracuje ako tréner pod 19 rokov, vystupuje na vyššiu úlohu na začiatku trojročného obdobia kontrakt.

Pán Peter Görlich, výkonný riaditeľ spoločnosti Hoffenheim, povedal na oficiálnej webovej stránke klubu: “Máme povinnosť starostlivosti o klub a samozrejme o ľudí, ktorých sa to týka. Spolu s Juliánom sme opäť starostlivo zvážili všetky riziká, ktoré sme na jeseň zvážili, a teraz sme sa rozhodli, že najlepším spôsobom, ako začať.”Robert Lewandowski dvojitý Bet365 pečať Bayern Mníchov vyhrať cez Hoffenheim Prečítajte si viac

Nagelsmann, ktorý klub očakáva, že čoskoro prejde svoje skúsenosti s koučovaním, povedal:” Je to veľkou výzvou samozrejme, ktorá sa stáva oveľa silnejšia v súčasnej bodovej situácii. Ale ja sa teším na spoluprácu s tímom. ”

Nagelsmann hral na úrovni mládeže v roku 1860 v Mníchove a Augsburgu predtým, ako jeho kariéra skončila pretrvávajúcimi problémami Bet365 kolena. Nagelsmann sa potom presťahoval do tréningu s Augsburgom, kde pôsobil pod Thomasom Tuchelom, súčasným trénerom Borussia Dortmund.TSG Hoffenheim EN (@ achtzehn99_en) Oficiálne! 28-ročný Julian #Nagelsmann Bet365 prevezme ako #tsg hlavného trénera.Veľa šťastia, Julian. # tsg1899 pic.twitter.com/GmPjrSc6ysFebruar 11, 2016 Nový hlavný tréner čelí ťažkému štartu svojej vyššej manažérskej kariére, pričom Hoffenheim je v súčasnosti 17. a druhý z dna v Bundeslige, sedem bodov z úplnej bezpečnosti a päť bodov zo 16. miesta, čím by klub získal miesto v play-off. Hoffenheim cestuje do Werderu Brémy, ktorý je v súčasnosti v play-off kotvisku, za svoju budúcu ligu v sobotu.

zdroj: sk-bonus.com/unibet