Chris Wondolowski půjde jako jeden z největších amerických brankářů

Sedm z těch přišel v této sezoně, dělat jej divize je nejlepší gólman jako San Jose zemětřesení usilovat o dodrží Dominic Kinnear je play-off slib. V MLS jsou více okouzlujících hráčů, jistě víc významných jmen, ale málo tak konzistentních jako Wondolowski, který v průběhu své 12leté profesionální kariéry dosáhl v průměru cíle každého dalšího výletu. Přesto z nějakého důvodu dopředu nikdy nedostává dost úvěru, který mu zaručuje. Jistě by pravděpodobně měl vstoupit do Belgie na mistrovství světa. Jistě, nikdy nedokázal zaujmout místo na úrovni národního týmu a nikdy neprovedl přechod do Evropy, natož aby se osvědčil, ale přesto Wondolowski půjde dolů jako jeden z největších gólmanů, jaké kdy USA vytvořili.Je tam s nejlepšími – Donovanem, Brianem McBrideem, Ericem Wynaldem – a ukazuje slabé znamení úpadku vzhledem k tomu, že se do sezóny 2016 dostal do pohybu.

Ukažte scénu: Dvacet let později se severoamerický fotbal změní dramaticky. Konečně bude v MLS propagace a odstupňování, David Beckham pravděpodobně nenajde místo pro jeho stadion v Miami, ale 53-letý Wondo bude stále hledat síť, vzdorovat těm, kteří sezónu po sezóně trvají na tom je dokončen jako vrcholový střelec. Samozřejmě, jeho pokles nakonec přijde, ale pro tuto chvíli je frontmanem – v každém smyslu termínu – na play-off poplatku Quakes. Golden State Warriors nejsou jediným týmem v San Francisco Bay Area s vynikajícím talentem.Wondo nemá vrozenou jiskru a vynikající talent Stepha Curryho, ale je stejně spolehlivý a neustále produkuje něco, co jeho strana potřebuje nejvíce. Zaslouží si, aby byl připomínán jako pravá legenda americké hry a uctíván za to, čím je, spíše než to, co není. GRWe nyní vědět, jak dlouho bude aktualizován LA seznam kliknutí na Facebook Twitter Pinterest Real Salt Lake byl poslední neporažený tým v MLS jít do sobotní noci v LA. Oni řádně zaznamenali dva cíle na silnici, aby dokázali své vlastnosti. Bohužel pro ně Galaxy skóroval pět.Zvěsti o tom, že LA se uvízly v přechodném režimu, se jeví jako značně přehnané. Co je pozoruhodné, je to přechodný rok pro Galaxii, ačkoli turbo-nabitý – nový seznam seniorů stále funguje jak hrát společně, ale mít všechny zkušenosti a talent, aby to udělal rychle. Jak rychle to udělají, spíše než zda by to udělali, byla hlavní otázka ohledně toho, co se do této sezóny dostalo. Vzhledem k důkazům posledních pár zápasů a dokonce i bez přítomnosti zraněné Robbie Keaneové a zavěšené Nigel de Jongové, zdá se, že máme odpověď. LA se zahnala v sobotu v noci brzy, ale sotva zamrzl, než zaútočil čtyřmi gólmi v prvním poločase.Výběr z nich byl sladký poprvé v čipu Gio dos Santos, který dokonale překonal Nick Rimando, aby se stal 4-1 na poločasu. Dos Santos měl typický pomalý start jako příchod určeného hráče v polovině období v loňském roce, ale roste v týdenním působení a zkoumá některé z těch nebezpečných kapes vesmíru na okraji boxu, které Keane udělal z jeho nejlepší práce.

Není to, že se Galaxie pokoušela replikovat svou formaci s Keanem, nebo naopak, De Jong v boku.Jejich přístup byl zpočátku navržen tak, aby se vypořádal s tiskem RSL tím, že je úplně obejde, kdykoli to bylo možné a když Gyassi Zardes zrušil hlavu otvírače Juan Manuel Martinez, byl to právě takový přímý přístup, ale jak hra pokračovala, Galaxy začala dostat spoustu radost z běhu u svých soupeřů v známém rojavém módě. Zvláště Emmanuel Boateng trýznil Tony Beltran celou noc po pravém křídle RSL. Získal cíl pro své úsilí, ale byl také jádrem většiny nejlepších útočných děl Galaxy – nechal další lákavou kreativní vyhlídku na tým, který byl s nimi nabitý.

A je to také tým, který zjišťuje svůj rytmus zlověstným způsobem.Četnost výher vícenásobných gólů se zvyšuje (9 gólů v posledních dvou zápasech není špatný návrat…) a zdroje těchto cílů způsobují nešťastné čtení pro soupeře – nejen rozmanitost brankových gólmanů, ale i rozmanitost způsobů cíle jsou zaznamenány. Pokud se přední muži nevyhazují, sekundární běžci si vyčistí. LA je nový vzhled nahromaděný seznam našel jejich rytmus. Je to duben.GP Red Bulls pomalý start je u konce, opět jakýsi útok Red Bulls dělá tolik věcí bez odměny v této sezoně (ačkoli ve své spravedlivosti se jejich obrana stala špatně), že populární verdikt o jejich bizarně špatném začátku bránit Supporters štít bylo, že to bude mít “laskavý odraz”, aby jejich sezóna začala. Když se podíváme zpět na 3-2 vítězství nad Orlando, ve kterém Red Bulls zaostával v terénu už třetími minutami Cyle Larin, Red Bulls měl opravdu šťastnou přestávku – ačkoliv byl jednou za sebou. Hned po hodinové značce Carl Ouimette táhl Larina, když projížděl po brance.Vypadalo to jako jasná červená karta, ale žádný faul nebyl dán a po několika vteřinách se Red Bulls vyrovnali s chladně braným Mikem Grella. A pár minut později se další výstřelka Grelly zdála, že se plouží na zadním sloupku, když ho Bradley Wright-Phillips dotkl domů v bodě prázdného místa. Ten malý dotek může být klíčem k oživení sezóny Red Bulls – v tomto roce nikdo nepředstavoval týmové boje více než Angličan. Před touto hrou v letošním roce nejvyšší střelec v lize nedosáhl v tomto roce.V době, kdy opustil pole, měl dva góly ve vítězství 3-2, které oslavili někteří hráči Red Bulls, jako by to bylo výherní playoff. Druhý cíl BWP měl pravdu v jeho idiomu šikovný běh a švihání z kříže Lloyd Sam, ale taková šance jsou bitem posty, brankáři nohou a hot dog prodejci po celou sezónu, až do zjevné důvěry, kterou jeho otvírák.

Slyšitelný úleva kolem stadionu, když druhý gól Wright-Phillips šel, byl hmatatelný, ale kvůli tomu, že hráči a trenéři Red Bulls i nadále hovořili o dobré hře během svého špatného startu, takovou důvěru, jakou získali ze dvoučlenného polštáře vypadal křehký.A když Ouimette dala míč do své vlastní sítě v nějaké drobné verzi poetické spravedlnosti, v 84. minutě, jakýkoliv smysl, že podložky se konečně otevřely útoku Red Bulls, byl zmírněn obavami, co se může stát před vlastním cílem ve zbylých okamžicích. Na konci New Yorku viděl hru, ale Jesse Marsch nebude dostatečně naivní, aby si uvědomil, že jeho problémy jsou u konce. Dallas navštíví Red Bull Arena v pátek večer – výzva pro stranu New Yorku v horní části jejich hry. To není místo, kde je právě tým Jesse Marsch, ale prozatím jejich start do sezóny vypadá spíše chudý, než aby byl prokletý. GPToronto FC se musí letos zaměřit více než jen na play-off.

Nelze pochybovat o tom, že Sebastian Giovinco je nejlepší hráč v Major League Soccer.Je nesrovnatelným talentem, pokud jde o severoamerickou hru, a proti Montrealu Impact provedl znovu svůj akt Atomic Ant a nesl Torontu FC na silnici 2-0. Greg Vanneyova strana je posměšná jako o málo víc než tým jednoho člověka, ale když je tento muž Giovinco, je stále lepší než většina ostatních v MLS.Sebastian Giovinco: “Nezajímá mě, jestli jsem tvář MLS nebo ne “Přečtěte si více

Samozřejmě, že tato kritika je možná zastaralá vzhledem k náboru Vanneyho v zimě. TFC má nakonec nějakou formu obranné základny, na níž se dá postavit, ale bez ohledu na to, že Giovinco zůstává nad úrovní. “Stále dělá úžasné věci,” řekl Vanney po vítězství v Stade Saputo. “Byl to velký výkon od něj.Samozřejmě, že Sebastian může přijít s věcmi, které podle mého názoru nikdo v této lize nenajde. Dnes večer byl obrovský ve získání druhého cíle, který skutečně pomohl zpevnit věci. “Facebook Twitter Pinterest

V mnoha ohledech je Giovinco rozdíl pro Toronto FC. On byl rozdíl proti Montrealu a on byl rozdíl mezi TFC dělat play-off a ne v loňském roce. V této sezoně musí mít BMO Field outfit jejich pořady na více než jen postseasonový vzhled. Sobotní vítězství nad Impactem dalo značku za to, co by od něho mělo očekávat od prosince do prosince. Je důležité, aby se viděli jako skuteční soutěžící.

TFC by mohl tajně držet naděje, že Giovincoova forma se v příštích týdnech poněkud ponoří.Několik dalších představení takového superhumánního umělce a Antona Conte ho jistě přivede na mistrovství Evropy, přičemž hráč se stále považuje za jednoho z nejlepších talenců v Itálii. Jeho nepřítomnost by mohla zasáhnout TFC. Prozatím se však Vanney zamyslí nad pozitivním začátkem sezony a jejich zobrazení proti Montrealu demonstruje, jak silné mohou být. Fakt, že TFC v této sezóně ještě nemají hrát doma, a návrat 11 bodů ze sedmi výletů vypadá ještě působivěji. Toronto FC jsou týmy, které Giovinco stále ještě čekají a často jsou udržovány, ale pouhým play-off místem už nebude stačit k uspokojení. GRNáš rozdíl za rok pro New York a Philadelphii Před rokem a před dvěma týdny jsem pohovoril s jasně frustrovaným Jasonem Kreisem na chodbě v parku PPL.Po solidním, nečekaném začátku své debutové sezóny, jeho začínající tým v New Yorku právě utrpěl svou první ztrátu ze strany na stranu Philadelphie, která by mohla být laskavě popsána jako “v toku”.

Můj hlavní vzpomínka na rozhovor byl Kreis, který viditelně zvítězil při zmínce o Adamu Nemecovi, který se stane jednou z prvních obětí sezóny po smrti v New Yorku, který by samozřejmě , nakonec nárok na práci Kreis sám.V tento den však byl Nemec jen další nedostatečně výkonný hráč v týmu, který ještě nebyl v krizi. Již v této hře v rané sezóně oba kluby vypadaly, jako kdyby byli na cestě do neznatelných kampaní, a tak to nakonec dokázalo, i když oba Kreis a jeho opačné číslo ve Philadelphii, Jim Curtin, mohli uplatnit poměrně mírné okolnosti, konkrétně kolem klíčových týmů, kteří byli mimo jejich kontrolu.

různé sledování obou týmů v sobotu – alespoň pro jednoho z nich. Curtinova strana, jak jsme již pokryli v těchto recenzích, se domníváme, že o nich máme obnovený záměr, když se otevírají front office a nové linie odpovědnosti.Hráči jako Sebastian Le Toux a Chris Pontius vypadají oživeni a lépe, než tomu bylo v letech, jako součást útoku, který také představuje rychlost CJ Sapongu a podporující lítost a pohodu Tranquillo Barnetta. Byly také produktivní: Barnetta rychle přemýšlela o cíli Pontiea a Sapong improvizoval rychlý průhyb na druhém místě, který se odrazil od průsmyku Le Toux. Unie vypadá ostře a ostře. Zatím nebylo inspirativní, ale v sobotu vyčerpali další body v silném startu na východě. A New York? Po získání první hry v sezóně jsou stále vítězové proti týmu neznámých v Chicago Fire košile.Je pravděpodobné, že by tento zápas mohl být jiný, kdyby se David Villa dostal do záběru, a nikoli před bránkou před minutou, než Pontius dostal otvírák, ale ve skutečnosti byla Villa oběma hlavním ohrožením a hlavním příležitostem New Yorku všichni odpoledne. >

Takže teď je Patrick Vieira na řadě, aby se vypořádal s jeho prvními ztrátami jako trenérem New Yorku. Stejně jako v loňském roce má jeho tým rychlý obrat, aby to udělal správně – domácí zápas proti Montrealu tuto středu, následovaný dalším proti Vancouveru v sobotu. Neexistuje ještě přesvědčivý pocit krize, ale existují určité náznaky úniku, kterému bude muset rychle řešit. Možná se letos v New Yorku vůbec neliší. GP