Clamor vybere Bryce Cartwright pro stát původu zesílí

Vyzývá k tomu, aby Bryce Cartwright dostal svůj debut v NSW Originu, dosáhl horečky po tom, co získal brilantní a přitom robustní výkon ve vítězství 44-30 v City v neděli.

Fittler a Andrew Johns volali po mladé pistoli Penrith, aby získali reprezentativní volání po jeho dynamickém startu do sezóny NRL a jeho muž v utkání se v neděli objeví proti zemi v Tamworthu. Čtvrtý pokus Aaron Gray vede město k velkému vyhrát nad zemí Přečtěte si více

Cartwright bamboozled obrany země s zdánlivě neomezený trik sáček procházky, chytré kopy a úskalí vyložení. Nicméně, poté, co byl kriticky kritizován za svou obranu v celém jeho kariéru, on byl rock solidní v linii – skutečnost, která nejvíce potěšila City trenér Fittler. Po vyřešení opravit své obranné slabosti v tomto roce, on pracoval pilně přes mimosezónně s Panthers trenérem Anthony Griffin a zástupce Panthers “Tre Merton. “” V loňském roce jsem se cítil dobře v pozdním konci roku, a pak v pokusech to nebylo to, kde to muselo být, “řekl Cartwright. “Trvalo mi to asi dobrý měsíc, než jsem začal stavět dobrou platformu a teď už je to hezky.”

V neděli Johns vyzval 21letého zpátečníka Australský tým 21 mužů pro koncem roku čtyři národy. Zatímco Fittler zopakoval jeho výzvu, že Cartwright měl hrát v Austrálii v pátečním trans-Tasmanově testu proti Novém Zélandu místo toho, aby se obrátil na Scullyho Park v neděli.

Fittler řekl, že během výstavby nikdy neuvedl útok na Cartwrighta a požádal ho, aby se prostě soustředil na to, že mu chybí nějaké nářadí.A poté, co přišel s jediným chyběním z 28 zápasů proti zemi, Fittler řekl, že Cartwrightova výkonnost byla důkazem, že je připraven na další krok. “Nejsem trenér [NSW], ale nikdy nezmešká vyřídila a vytvořil asi 14 pokusů, “řekl Fittler. “Je velmi těžké ji obsahovat.”