Danny Cipriani “zaplakal” v policejní stanici po zatčení za údajné řízení pod vlivem alkoholu

Hráč měl “glazurované” oči a alkohol, když byl zatčen po rozbití svého vozu Mercedes na taxi krátce po půlnoci 1. června v loňském roce, řekl soudci soudů v Westminsteru.

Že hráč Sale Sharks, který souhlasil s přesunem do Wasps, byl dychtivý a zjistil, že má 67 mikrogramů alkoholu na 100 ml dech – téměř dvojnásobek limitu na nápoje.28-letý chlapec popírá řízení pod vlivem alkoholu ve Fulhamu v západním Londýně. Seržant Nicholas Peacock, který obsadil policejní sál v Hammersmith, když byl Cipriani přiveden, řekl, že hráč byl rozrušen, když byl Zatčen.

Metropolitní důstojník prohlásil soudu: “Krátce jsem se s ním vyslovil, abych vysvětlil praxi v péči a řízení nápojů a vysvětlil mu, že by mohlo dojít ke zpoždění kvůli dennímu času. “Jeho oči byly glazurované, zanechal opojný alkohol, zdálo se, že je opilý ke mně a byl rozrušený a rozzuřený.”

Zeptal se, jak se zabývá s těmi, kteří byli zatčeni a Sgt Peacock dodává: “Obvykle se snažím komunikovat s zadrženými a ujišťovat je a mluvit s nimi o průběhu toho, co se děje.” V pondělí soud vyslechl tvrzení, že policie dávala Cipriani zvláštní Léčba a zpožděné dýchání ho v pohybu rozhodl rugby hráč, který byl “vypočítán, aby mu pomohl”.Ale Sgt Peacock řekl, že zpoždění jsou časté, zejména při přechodu na přesun, jak tomu bylo v případě, že byl Cipriani přiveden.

Řekl také, že polovina Anglie byla držena venku v části známého nádraží Jako “klec”, aby zabránil ostatním zadrženým, aby ho poznali a upozorňovali na tisk.

Řekl soudu: “Byl jsem informován, že to byl Danny Cipriani, byl to známý celebrit.Požádal jsem, aby byl muž držen v kleci venku, aby ho někteří neviděli.

“Byl jsem rezervován v někoho, kdo byl nevyvážený a měl nestálé chování. Že máte-li známou osobu a jsou viděni jinými lidmi, mohou se tyto informace potenciálně dostat do tisku. “Nosit námořní oblek a tmavou kravatu, Cipriani seděl s rukama Překročil a zavrtěl hlavou, když poslouchal řízení. Pokus pokračuje.