Eddie Jones dělá mír s kluby přes Anglii trénink zranění

Eddie Jones udělal svůj klid s kluby Premiership poté, co jeho výcvikový tábor v Anglii v Brightonu na začátku tohoto měsíce nechal některé z jejich hráčů v kusech před zahájením kola Evropského poháru mistrů.

Řada ředitelů klubů rugby vyjádřila své překvapení a zděšení z fyzické povahy tréninku, která zahrnovala záchvaty judo. Jednalo se o jednoznačný setkání s anglickým trenérem, který v této sezoně má další dva tábory, v Portugalsku v příštím týdnu a v lednu připravený pro šest národů. “Měli jsme dvě nešťastné zranění v táboře, “říká Jones. “To je součástí rugby. Měl jsem dobré setkání s řediteli rugby a z toho přišlo pár věcí, které se musí stát.Musíme lépe Bet365 komunikovat s kluby a musíme mít přísnější lékařský program, a to jak z mezinárodní strany, tak z klubů.

“Oba jsme odhodláni k tomu, co pomůže hráčům blaho. Každý z našich táborů je jiný. V Brightonu jsme museli intenzivně trénovat, abychom se připravovali na listopadové mezinárodní, ale když jsme se setkali v srpnu, hráči se nedostali na pole. Budeme hodnotit to, co musíme dělat v lednu, když se tam dostaneme a promluvíme si s kluby. “V klubech a národním týmu budou vždycky vzhůru a dolů, ale obecně existuje závazek od každého, aby chtěl zlepšit hráče. Tam je 12 klubů: když jsem byl trenér Austrálie, musel jsem se jen trochu obávat, takže šířka je jiná.Myslím, že máme dobrý vztah a máme štěstí, že máme takové dobré kluby. ”

Jones byl ohromen tím, jak se Saracens stali prvním klubem, který porazil Toulona doma v Champions Cupu.Když začal s Anglií koncem loňského roku, hovořil o tom, že je třeba, aby se objevili hráči světové úrovně a objevil se Saracensův proponent Mako Vunipola jako kandidát.

“Všichni trpí všemi černými ale to, co dělají, je velmi dobré, jak to udělali Saraceni v Toulonu, “říká Jones. “Mako cválí ke špičce světové úrovně a listopadová Bet365 série je šance, že mu bude rozvíjet svou hru.” “Máme štěstí, že máme s Joem Marlerem na volné hlavě: před Joe’s – jak mám to dát? – indiscretions on byl před Mako, který je nyní fitter.

“Jeho pracovní výkon je lepší a on podporuje své dovednosti více. Je to těsný dopředu, který dokáže přenést míč na linii a projít: v Anglii je pravděpodobně jen šest nebo sedm záda, kteří to dokážou a je mu 125kg.Když máte podložku, která přináší rozdíl ve vaší hře. ”

Jones bude bez deseti hráčů pro testy proti Jižní Africe, Fidži, Argentině a Austrálii, včetně tří běžných v zadních pěti balíček: George Kruis, Maro Itoje a James Haskell. Tři další letí do Portugalska se zraněním. “Dylan [Hartley], který nebude mít několik jeho podplukovníků, bude trochu kapitánským testem,” říká Jones. “Bude muset regenerovat tým způsobem, jakým Bet 365 fungují, a jsem přesvědčen, že to udělá velmi dobře.” Vždycky jsem myslel, že Anglie je talentovaný tým, ale talent nehraje hry ragby. Musíte ji doplnit soudržností, zrnitostí a duchem, věci, které jsou snadněji přidány než talent. Jsme to, kde máme být?Ne, protože chceme být No1 na světě. Jdeme správným směrem? Ano. “