Expekt

Expekt je sázková kancelář založena ve Skandinávii a patří mezi největší sázkové kanceláře Evropy a světa. Expekt vstoupil na český trh mezi prvními sázkovými kancelářemi a nabízí svým klientům plný servis a sázení v čečštině, včetně českých pracovníků, kteří jsou sázkařům k dispozici pro případ komunikace.

 

Expekt.com nabízí jedny z lepších kurzů, a přijímá docela vysoké sázky, takže se dá říci, že patří mezi sázkové kanceláře, které mají výborné podmínky pro sázkaře, kteří hledají kvalitu a profesionální přístup. U expekt.com můžete sázet na nepřeberné množství sportů, Expekt bonus má snad nejlepší kurzy na hokej a hokejové příležitosti. Skvělé kurzy má expekt i na basketbal, fotbal, volejbal, tenis a mnoho dalších sportů.

 

Expekt nabízí sázení live, v průběhu zápasu, a klienti expekt.com mají možnost sledobvat mnohé zápasy i živě, prostřednictvím tv stream přenosu.

Expekt.com má skvělé živé kasino – v kasinu expekt hrajete prostřednictvím kamery u reálných stolu s reálnými děvčaty, které Vás uvítají úsměvem a přijímají Vaše sázky.

 

Expekt poker je jeden z lepších pokerů u nás, Můžete hrát u mnoha stolů, s hráči z celého světa. Expekt má i výbornou nabídku freerolů – snad největší mezi sázkovými kancelářemi, které poker provozují.

zdroj: http://sportbet-bonus.com/expekt