Jeden zápas anebo Aku sázka?

Akumulátor anebo také ako sázka anebo prostě kombinace. Podávání více sázek na jeden tiket má mnoho svých příznivců i odpůrců. Kolují hlasy, že sázkové kanceláře mají mnohem větší šanci vyhrát – to znamená že vy prohrajete – , když zařadíte na tiket více zápasů.

Podle mně to až tak jednoznačné není – vždy zálaží na tom jaké zápasy na tiket vložíte. Pokud někdo trefí z pěti zápasů čtyři, pak když podá dvě sázenky – na jedné dva zápasy a na druhé tři, vyhraje mnohem více za vsazené peníze. A pořád má šanci že mu přece výjdou všechny tipy:).

 

Já si myslím, že není otázka zda sázet jeden tip na tiket anebo více. Spíš si myslím, že je to otázka přesvědčení o správnosti tipu a také umění odhadnout můru rizika – začátečníci si myslí, že když zařadí na tiket deset zápasů s kurzem 1,05, pak že stoprocentně vyhrajou. Není tomu tak a takový tip sázkové kanceláře vítají – ten už je za hranicí rizika.

Takže moje rada – jste-li o zápase a tipu skálopevně přesvědčeni, vsaďte jeden tip za hodně peněz. Věříte-li více tipům, rozdělte je na více tiketů – ovšem s mírou, tři až pět zápasů na tiket je podle mně při kombinovaném sázení adekvátní. Pokud samozřejmě nejste dítě štěstěny – pak si naložte na tiket deset zápasu a sázkové kanceláře Vám vyplatí milióny – však se takové případy u internetového sázení stávají denně:)!