Klay Thompson zvedne, jak bojovníci porazí Rockets bez Stephena Curryho

Když Stephen Curry mávl rukou, aby zapálil dav a vycvičil se z lavičky, kdyby mohl udělat něco málo, Klay Thompson a podporující herci Golden State Warriors dokázali, že mohou vyhrát na playoff bez NBA MVP. P>

Radši by ho měli mít, samozřejmě, ale obhájci šampionů po celou dobu věřili v jejich hloubce.Zlatý stát hrál krátkou ruku v úseku pravidelné sezóny na cestě k rekordním 73 vítězům. “” My jsme spoléhali na naši hloubku po celý rok, a to nejen když Steph je venku, “řekl Draymond Green . “Myslím, že jsme nejhlubším týmem v NBA.” Thompson zaznamenal 34 bodů a vyhrál pět asistencí, protože v pondělí večer vyhazovali Houston Rockets 115-106 a udělali 2-0 Vedení v jejich playoff sérii i přes nepřítomnost Curry, který byl stranou s úrazem kotníku.Před-hra rutina, která dělá Steph Curry to nejlepší v NBA Přečtěte si více Mavericks vyrovnal jejich západní konferenci playoff série 1-1 tím, že okraje Thunder 85-84, s putbem na bzučáku Stevana Adamsa z Oklahoma City, který by vyhrál zápas byl znemožněn po přezkoumání. Na východní konferenci playoff, Toronto skončil jejich příspěvek -season ztrácí pruh v sedmi hrách s vítězstvím 98-87 nad Pacers vyrovnat jejich série 1-1. V Oaklandu, Curry zkrátil jeho pregame warmup rutina poté, co vypadal, že je v nepohodlí, zatímco on byl Natáčení a zároveň působí malým tlakem na citlivý kotník. “Je to mnohem jednodušší bez něj,” řekl Thompson. “Myslím, že jsme ukázali, že je těžké naplnit tu neplatnost.Nikdo to nebude dělat sám. “Andre Iguodala, loňský finále MVP, přidal 18 bodů se čtyřmi třemi ukazateli a Green měl 12 bodů, 14 reboundů a osm asistencí. Nedělal obrat za 39 minut, jeho nejdelší úsek bez jednoho v pravidelné sezóně nebo play-off.

Nyní má Curry až do čtvrté hry 3 v Houstonu, aby se dostala zdravá. Ale bojovníci ho nenechá vrátit zpět do akce. “Chceme se ujistit, že Steph má pravdu a že jeho noha je dobrá a zdravá,” řekl trenér Steve Kerr. James Harden měl 28 bodů a 11 asistencí, aby vedl Rockets, poražených šest přímých a 14 Od 15 do Golden State. On udělal 13 z 15 volných hodů poté, co se nepokusil o jednoho v otvíráku.

Harden považoval za zmeškanou příležitost. “Jo, jistě.Jen jsme nedělali dost, abychom získali výhru, “řekl. Dallas se zotavil poté, co byl v rozpacích 108-70 v otvíráku proti Thunderu, který držel Oklahoma City na 33,7% střílení v pondělí. Raymond Felton zaznamenal 21 bodů a Dirk Nowitzki přidal 17 bodů pro Mavericks. Deron Williams, deklarovaný v neděli s levým břišním napětím, získal 13 bodů, 11 v prvních pěti minutách. Kevin Durant získal 21 bodů pro Oklahoma City, ale udělal jen sedm z 33 výstřelů Jeden z nejhorších postseasonových vystřelovacích výkonů své kariéry.Hra 3 je čtvrtek v Dallasu. V Torontu měl Jonas Valanciunas 23 bodů a 15 doskoků a Kyle Lowry měl 18 bodů, 9 asistencí a sedm přeskoků pro Raptora, který nevyhrával playoff. 115-113 domácí vítězství nad Brooklyn 30. dubna 2014. Corey Joseph zaznamenal 16 bodů, Patrick Patterson přidal 14 a DeMar DeRozan měl 10. Paul George zaznamenal 28 bodů a Monta Ellis měl 15 pro Pacers, Kteří hostili hru 3. Lowry a DeRozan oba bojovali s jejich střelbou v sobotní hře 1 ztráty, kombinovat, aby se osm z 32 pokusů. Ani v tomhle nebyl zvlášť ostrý, když Lowry udělal čtyři ze 13 a DeRozan činil pět z 18.