Kurt Zuma už není „mladým talentem“

Edice FourfourTwo identifikovala šest hráčů, kteří by se měli vrátit do svých klubů z pronájmu a začít hrát na nové úrovni.

Kurt Zuma, Chelsea

Kurt Zuma už není „mladým talentem“ – v říjnu má 25 let. Pokud tento rok není schopen získat oporu v Chelsea, pak není nic, v co by se dalo doufat. Má každou šanci: Andreas Christensen není v týmu nijak zvlášť respektován a Gary Cahill ji opustí. Samotný Francouz se dokonale ukázal v Evertonu, kde byl spolehlivý a stabilní.

Je těžké říci, zda Zuma bude bojovat se svými hlavními soupeři v týmu: Antonio Rüdiger a David Louis zůstávají důležitými prvky týmu. Everton bude jen rád, že si Zuma bude moci koupit dobře, ale Chelsea by to neměla dělat znovu.

Kieran Dowell, Everton

Talentovaný záložník Keeran Dowell se objevil v Evertonu, ale pak šel do Sheffield United. V novém týmu nezklamal a pomohl jí vylézt v Premier League.

Vraťte se domů. 6 pronajatých hráčů, kteří se vrátí a udělají hluk v nové sezóně

Dowell má bohatý arzenál příležitostí a je výborným „deseti“ hráčem. Fanoušci anglického juniorského týmu ho už viděli v akci.

Jeden problém: „Everton“ není zbaven talentu a Dowell je vhodný pouze pro roli grabberu. Gilfi Sigurdsson a Bernard se drží na svých pozicích a Angličan je nevyhne. Ale dávat to menším týmům už za to nestojí.

Marco Grujic, Liverpool

“Liverpool” bude čelit několika obtížným rozhodnutím, včetně toho, že by už měli rozhodnout o Markovi Grujičovi. Záložník se v Herthě dokonale ukázal a mnoho fanoušků již Kloppa požádalo, aby mu dal novou šanci.

Vraťte se domů. 6 pronajatých hráčů, kteří se vrátí a udělají hluk v nové sezóně

Existují důvody pro to: Milner už není mladý a Adam Lallana je neustále kolem. Dokonce i Alex Oxlade-Chamberlain pravidelně odpadá.
Jsou tu šance – ale pomůže Klopp?

Axel Tuanzebe (Manchester United)

Axel Tuanzebe byl v sezóně 2016–17 několikrát oblečen v košili United, ale nepamatuji si fanoušky. Nicméně, fanoušci Aston Villa mají jiný názor na něj – dobře, opravdu se mu líbil. Po takovém období by bylo hloupé nechat si to ujít – „MJ“ potřebuje všechno.