Luke Shaw by mohl být pro Anglii další Ashley Cole, říká Roy Hodgson

Shawův obtížný start u Old Traffordu představoval devět různých úderů a možná i nejhorší zranění od Ludvíka van Gaala krátce poté, co převzal vedení, že si myslí, že se teenager správně staral o sebe.

/ p>

Toto prohlášení může mít trvalé následky, zvláště když je dotyčný hráč mladý a snaží se žít až do výše 30 milionů liber. Shawova kondice byla od té doby podrobena kontrole, ale existuje teorie – na kterou se Hodgson hlásí -, že se z toho stalo příliš mnoho a že měl být věnován více věku jeho věku.Shaw začal sezónu, jako by chtěl vynahradit ztracený čas a byl pravděpodobně skvělým hráčem Anglie ve výhře 2: 0 nad Švýcarskem, který viděl Wayna Rooneyová, že si sbírku sb Bobbyho Charltona jako nejvyššího zapisovatele v zemi.

“Myslím, že byl osobně trochu krutě zacházen,” řekl Hodgson o bývalém hráči v Southamptonu. “Nevypadal, jako by se v Southamptonu staral příliš špatně, když hrál dost dobře, aby dostal 30 milionů liber. Nejsem si jistá, že chci skočit na tuto vlajkovou loď.Je to hezké ho vidět zpátky, s jistotou si zahrát a ukázat formu, která ho dostala do Manchesteru. “

Shawovo zlepšení od začátku srpna je v souladu s prohlášením Van Gaala, že obránce vzal na vědomí kritiku a je připraven se zřídit jako nejlepší levici zpět v zemi.FA šťastný pro Chelsea a Tottenham použít Wembley jako dočasný domov Přečtěte si více Van Gaal věří, že to bude být “rokem Luke Shaw” a Hodgson je přesvědčen, že Anglie má hráče, který může naplnit pozici pro příští desetiletí.Shaw už má šest čepic a narozený ve stejném týdnu, kdy Robbie Williams opustil Take That, mezi jeho sympatizanty je pocit, že příliš mnoho lidí přehlédlo jeho věk a že bylo nespravedlivé očekávat jeho přestěhování z Southamptonu, poté ve věku 19 let , abychom byli hladoví. “Vždy jsme tomu věřili,” řekl Hodgson. “Hrál v posledním utkání na Světovém poháru proti Kostarice a myslel jsem si, že hrál velmi dobře s ohledem na to, že byla jeho první turnajová hra. Poté byl v penězích jako hráč, který mohl dát Leightonovi Bainesovi výhru za své peníze, ale měl těžkou sezónu a myslím, že jedna věc bude nepochybně prokázána pravda.Tato těžká sezona – a to muselo být těžké pro něj i pro jeho rodinu – by mu mohlo být prospěšné z dlouhodobého hlediska. “Je stále jen 20 let, a pokud pokračuje, pak je na cestě být další Ashley Cole – muž s 100 čepicí. Radil bych mu, aby studoval Ashley Cole, podívej se na to, co Ashley dělala pro Anglii a dala mi na paměti to samé. “Když Nathaniel Clyne vypadá stále více působivě v zádech, anglická obrana za Euro 2016 je ačkoliv byl Hodgson nespokojen s celkovou strukturou týmu proti Švýcarsku. “Pokud jste mě na místě a řekl:” Jste 100% spokojen s výkonem? “Musel bych říkat ne, a že jsem chtěl vidět, abychom se lépe než to,” řekl Hodgson. “Jsem šťastný, když říkám, že vyhrál 2-0, spíše než 0-2, ale musí to být lepší.Máme ještě práci. Naštěstí nejsme zítra hrát první hru v eurech. Máme nějaký čas a budeme na něm pracovat. “Hodgson může být povzbuzován výkonem jeho plných chrbtů, zatímco Chris Smalling, hráč, který si pamatuje podepsání za” sáček koulí “, když byl Fulham manažer, dramaticky se zlepšil v loňském roce. “Podepsali jsme ho za nic, že ​​ano?” Řekl Hodgson a přemýšlel o příchodu Smallingu do Craven Cottage od Maidstone United v roce 2008.Bylo to ve skutečnosti 10 000 liber, ale bod stále stál. “Jsem velmi potěšen, protože je to hráč, který musel skutečně bojovat, aby se dostal do pozice, kterou dnes dosáhl,” řekl Hodgson. Rovněž manažer Anglie se musí cítit spokojen, jak Joe Hart překonal to období, kdy se před několika lety stalo znepokojivě náchylným k nehodě a že jeho postavení nejlepšího brankářského týmu v Anglii už nemůže být sporné. Hart nepřijal v této sezóně gól ve čtyřech zápasech pro Manchester City a další dvě pro Anglii. “Jsem opravdu rád,” řekl Hodgson.