Majitel Cardiffu: Škaredí muži získají krásné ženy, protože se ptají 50krát

V den, kdy se rozhodl odpustit polovinu dluhu klubu ve výši 140 milionů liber, majitel města Cardiff City, Vincent Tan, vyzval své hráče, aby svým fanouškům poskytli více zábavy tím, že udělají více záběrů.

Malajský podnikatel, který v roce 2010 převzal klub, plánuje převést částku ve výši 68 milionů liber z peněz, které mu dluží, a zároveň odepsat dalších 10 milionů liber.Když dluhy dosáhly výše 174 milionů liber, když Cardiff byl propuštěn z Premier League v květnu 2014, Tan uvedl, že již odepsal téměř 20 milionů liber a doufá, že do roku 2021 zcela zničí dluh. Tan navštívil klubový tréninkový areál ve čtvrtek, aby dal nějakou radu na stranu Russella Slade, který je devátý v šampionátu a pět bodů za play-off pozicí. “” Dal jsem jim pěkný rozhovor a řekl, že musí začít natáčení, “řekl Wales Online. “Viděli jste, jak se kolem sebe procházejí ošklivé muži s velmi krásnou ženou? Tak to je proto, že se zeptali 30, 40, 50 krát, než dostanou “ano”. Na druhou stranu uvidíte pohledný muž, který se jednou zeptá, dostane odpověď “ne” a to je vše. Čím více se snažíte, tím větší úspěch budete mít.Potřebujeme mnohem více pokusů o góly, budeme skóre více a vyhrát hry. A to nejen fanoušci budou milovat. “

Tan, který má cenu zhruba 1,2 miliardy dolarů, již předtím podobné požadavky kladl na své hráče. Bývalý obránce Danny Gabbidon odhalil minulý měsíc, že ​​majitel povolal setkání obránců klubu a řekl jim, aby stříleli z poloviny. Tan Tan si vyhrazoval hněv pro více útočících hráčů týmu. s výjimkou Petra Whittinghama. “Jaký má smysl procházet, procházet, procházet a doufat, že se dostanu do boxu tímto způsobem. Pokud nebudete Lionel Messi hledat kohoutek, nebude to fungovat, “řekl.” Sleduji každý zápas v Cardiffu a říkal jsem jim: “Vy nemáte důvěru.Peter Whittingham je schopen střílet a bodovat góly z 30 yardů. Takže jdi “.

” Přesto se dostanou do míče a vypadají jako horký brambor. Okamžitě ji předat někomu jinému. Musíte to vidět, protože to dělám. Zákon o průměrech říká, že čím více střílíte, tím více budete skóre. Pokud střílíte třikrát, získáte tři góly, 40krát budete mít čtyři góly, 50krát a dostanete pět gólů.

“Neodpovídáte tím, že o fotbalu nevíte nic. Naučil jsem se strašně, vidím, že hráči pravidelně skórovali v Premier League z dálky a my to musíme udělat. “Tan také dodal svou podporu Slade, která se dostala pod tlak některých fanoušků v posledních týdnech.

“Dal jsem Russellovi šanci na základě doporučení. Byl to poctivý člověk, založený na tom, co klub potřeboval.Hledal jsem čestného, ​​důvěryhodného manažera, “řekl. “Jsem přesvědčen, že s touto skupinou můžeme být povýšeni.”