Máme výborné vzdělání ve Švýcarsku

“Máme výborné vzdělání ve Švýcarsku. Nechci se chlubit mojí úrovní vzdělání, ale měl jsem vynikající základní úroveň francouzštiny a angličtiny, kterou jsem přinesl téměř k ideálu. Fotbalisté mají spoustu volného času, takže se snažím najít hobby pro každého, kdo má rád, “řekl Bauer v rozhovoru s britskými bulvárními zpravodaji.

Party golf nebo poomizitsirovat?

Mimo fotbalu je Bower velkým fanouškem hraní hudby a hraní golfu. Když rakouský žil v Kazani, získal klavír – nevěděl, jak hrát v té době, ale to nezastavilo zvídavého hráče, který pozval učitele do svého domova. Jako výsledek – Bauer se naučil hrát na klavír poměrně dobře, rychle zvládnout základní hudební základy.
Co se týče hry golfu, rakouský je velmi rád, že přijme pozvání od svých kamarádů, aby s nimi bojovali na golfovém hřišti a měli dobrý čas.

“…” Víte, nemám doma jednu herní konzolu, protože jsem extrémně zvědavý a vždycky hledám nové koníčky, i když dokončím svůj let. ” … ”

Dědic Rory Delapové

Před tím, než se přestěhovali do Rubina, vedlo několik Bauerových evropských a ruských klubů, což stojí za to jen registrovaný zájem ze strany Spartak, Werder a Fulham, kteří za tímto obdobím vedli šampióna pod vedením talentovaného slavistiky Yokanovicha.

Kromě toho je rakouským dědicem slavné tradice irského rodáka Delapa, který s nulou vyskočil hrací skořápku na hlavách vysokých kupředu “hrnčířů” po výstřelcích a získal maximální užitek z jeho dovedností. Moritz nehazuje míč do branky, protože Rory někdy udělal v tréninku, ale poslat míč ven na 11 metrů značku je pro něj snadné. V Anglii, mimochodem, jeho dovednost přišla na dvůr – na skladě, jak víte, Peter Crouch, jeden z nejvíce nepříjemných hráčů planety, hraje, který s úsměvem na tváři nahradí hlavu za létající projektil z Bauerových rukou.