Melbourne Rebeli podal horor počátkem roku 2017 Super Rugby draw

Nedávné australské Super Rugby těžké váhy Brumbie a Waratahs se setkají jen jednou v příštím roce pravidelné sezóny, zatímco Melbourne dostali první hru a nejtěžší ranní remízu. Rebeli hostili zahajovací hru sezónu v AAMI Park ve čtvrtek 23. února proti Blues, ale v prvních šesti kolech se setkali se třemi 2016 semifinalisty Nového Zélandu a mají dva křídla po sedmi kolech. “Nejhorší podpis, jaký jsem kdy viděl,” říká bývalý Wallaby Greg Martin Číst více

V dalších hrách otevírajících se v roce 2016 australští vítězové konference odjíždějí Brumbie k křižákům, hostiteli z Waratehs Western Force a Reds začínají doma s žraloky. Po startu v kotelně v Christchurch mají Brumbie domácí zápasy proti Žralokům a síle, než se setkají s Waratahs v Sydney. To bude jediný střet mezi dvěma hlavními Australské týmy posledních let a Waratahs také zahrají jen jedno derby proti starým soupeřům Queenslandu. Tahs hraje rané sezóny v Jihoafrické republice proti 2016 hráčům – Lions a žraloky předtím, než se vydávají domů že Queensland, který bude podporován podpisy australského kapitána a šlapky Stephena Moora, tvůrce hry Quade Cooper a veteránského letadla George Smith, teoreticky dostal do sezóny rozumný start.

Po hostování žraloků a hraní Síly v Perthu se baví křižáci a hlava v zámoří, aby hráli Lions a Jaguares.

Oba se vrátí k hostitelským obráncům hurikánů a cestují, aby se setkali s Brumbiemi.

Síla pod novým trenérem Davem Wesselsem nehraje zámořský tým páté kolo a začít se třemi derby, ve čtvrtek domácí zápas proti Reds zasazený mezi daleko střety proti Waratahs a Brumbies. oni dostanou své první bye v 4. kole, ale Brumbies, Waratahs a červené, musí čekají na kola šest, osm a devět, resp. devadesát před jejich první přestávkou. Mezi sezónními vrcholy jsou Velikonoční sobotní domácí hra pro Rebely proti Brumbies a sedm australských zápasů, které se hrají v odpoledních časových úsecích.

/ p>

Pět australských koncesí nebude hrát Sunwolves tento rok, ale každý bude čelit Jaguares, s Force, Reds a Brumbies cestuje do Argentiny.

Tahač zahrnuje tři zápasy v Singapuru, kde bude Sunwolves hostit jihoafrické týmy. Australské týmy hrají své poslední dvě hry po pětitýdenní přestávce pro testy v červnu , s finálovou sérií začíná 21. července a konečnou sadu pro 5. srpna.