Money management sázkaře

Většína sázkařú sází hlavně když probíhá nějaká velká sportovní akce typu mistrovství evropy, letní olympiáda anebo mistrovství světa v hokeji. Tito sázkaří sází bez ., a většinou jsou

Na tom samozřejmě není nic zlého, sází pro radost a i když občas se jim povede vyhrát, zpravidla jsou dlouhodobě v mínusu.

Jestliže ovšem někdo chce sázení brát vážně, měl by si vytvořit svůj vlastní money manegement – sázkařský plán.

Bank
Bank je název pro sumu peněz, kterou si vyčleníte na sázení. Jsou to peníze, které Vámnebudou chybět, když je při špatné konstelaci sázek a výsledků prohrajete. Každý sázkař má výši svého banku jinou – někdo má bank 10 000 Kč, někdo jiný 30 000 Kč.

Maximální a průměrný vklad

Je třeba si zvolit průměrnou sázku, to znamená kolik chcete vsadit na jeden tiket, a také maksimální sázku, kterou můžete vsadit na tiket. Většinou se doporučuje sázet 2% hodnoty Vašeho banku. To znamená, že když máte bank 10 000Kč, pak Vaše sázka na tiket by měla být 2%, to znamená 200 Kč

Více sólo sázek něž akovek

U profesionálních sázkařů drtivá většina podávaných sázek je solo – to znamená jeden zápas na tiket. Je to logické, protože tím zvyšujete svou šanci na výhru a snižujete riziko, že Vám uteče jeden zápas.

Je třeba sledovat rekapitulace zápasů

Jednoduche je kouknout na konečný výsledek. Důležité je ovšem si zápas zanalyzovat – jeden dobrý tým mohl útočit celý zápas, a jenom proto že slabší tým vstřelil náhodný gol, zapas skoncil remizou. Je důležité umět vyčíst ze zápasu formu mužstva a dokázat dalši tip postavit na tým, který je lepší, ne šťastnější.

Tags: , , , , ,