Pokud Eremenko opravdu zlomil nohu – zdraví Finovi

Krasnodar nepodepíše hráče s pochybnou pověstí

Tým je stále v šoku z situace s Pavlem Mamajevem a tady podepsání bývalého drogového návyku, který si zlomil nohu v jedné z tréninkových setkání v Spartaku, stále ještě sní. To je nepravděpodobné! Navíc, jak se říká ve Spartaku, Eremenko byl vážně zraněn v tréninku a byl dlouho. Současně se objevují zvěsti, že Eremenko nemá žádné zranění – Finn je tak “chráněn” proti možným dopingovým kontrolám. Taková “skrytá diskvalifikace”.

Proč Roman Eremenko nepotřeboval Spartak

Ale i když jsou to jen pověsti, Eremenko je nepravděpodobné, že by mohl pomoci Krasnodaru. Tým Murada Musajev se s důvěrou na druhém místě v kategorii Premier League, chladně jedná o skupinové fázi evropské ligy. Proč je Eremenko? Důvěra, že Krasnodar bude mít v zimě pár bodových akvizic, je pro každého fanouška klubu. Avšak starý legionář, který si zlomil nohu (pokud je tomu tak), nebude v žádném případě pomoci “černé a zelené” při řešení jak místních, tak mezinárodních problémů.

Pokud Eremenko opravdu zlomil nohu – zdraví Finovi, ale pokud ho chytil druhýkrát zachytit nedovolené drogy – jednou a navždy ho vyhánět z fotbalového světa.

4. března ráno. Pětihvězdičkový hotel La di Moret di Udine ve městě Udine. Fotbalisté z florentské “Fiorentiny” spí a spí na jejich společné snídani.

Zde se k stolu dostal Giovanni Simeone, syn slavného trenéra. Za ním se objevil obránce Cristiano Biraghi. Milan Badel a Jordán Veretu pozdravili své partnery a sedli na svých místech. Celý tým byl sestaven, s výjimkou jedné osoby – 31letý kapitán a srdce Fiorentiny, David Astori, obvykle neuvěřitelně přesný, ještě neopustili hotelovou místnost. “Eh, Davide, no, ty jsi špinavý muž” – v hlase obránce Vitoru Uga zašeptal vtip. Uplynuly 10 minut, pak 15, ale kapitán ještě nešel na snídani.