Progrese – sázení s navyšováním

Progrese je snad nejstarší strategie která , jak už to tak ovšem bohužel bývá, je teoreticky bezchybná a zisková. Není tomu tak, snad pouze v případě že by jste měli neomezený bank – zásobu peněz:)

Ovšem tato strategie je v rukou schopného sázkaře velmi silnou zbraní, které by se sázkové kanceláře měly bát. Jedná se ve své podstatě o to, že když vsadíme sázku, a ta nevýjde, vsadíme další sázku tak, že výhra nam pokryje nejenom vsazene peníze, ale i předchozí prohru.

Nevýjde první sázka, nevýjde druhá sázka, nevýjde třetí – nic se neděje, výjde čtvrtá sázka! Pokud jste schopni trefit řekněme z šesti sázek jednu, pak je tato strategie ideální pro Vás. Možná si ted řeknete, co na tom, takhle se to dělá normálně. Ovšem je třeba si uvědomit, že mám nějakou hotovost, a rozumně si rozvrnout sázky – tak například když mám k dispozici dva tisíce, a vsadím na první sázku tisíc, pak těžko při třetí sázce budu moci navyšovat a vsadit tak, at vyhraju – jedině že bych si nižší sázky kompenzoval vyšším kurzem. Ale čim vyšší kurz, tim menší šance na výhru.

Progrese je právě o tom začít s málem a při nepříznivé sérii se dostat do vyšších částek – čim delší série, tim vyšší šance na vaši výhru – a tedy na převedí si peněz ze sázkové kanceláře na Váš účet.

Tak například budu sázet na tiket s kurzem 2,00 a vyšším. Nejdříve vsadím 10korun – prohraju. Pak vsadím 30korun – opět prohraju. 100korun – prohra. 300korun – zase prohra, nedaří se. 1000 korun sázka – a konečně výhra! vyhrávám minimálně 2000 a z toho pokryju dřívější prohry a ještě mi zbude:)

Kdybych vsadil od počátku 2000 tisíce, neměl bych nic. Ale tím že jsem začal sázet od 10 korun, mohl jsem několikrát vsadit vyšší částku, až jsem se dočkal výhry. A to je strategie PROGRESE.

Tags: , , , , , ,