Rafinha se chystá akrobatický vítěz jako barva bez barvy v Barceloně kolem Granady

Rafinha vstřelil jediný gól, když se Barcelonus dostal na druhou místo do La Ligy s obtížným vítězstvím proti bojujícímu Granadě v Camp Nou. Brazilci udeřili v 48. minutě, Neymar udeřil post, protože Barcelona konečně ovládl počínání proti spodní straně.

Luis Enrique se muži snažili vytvořit smysluplné šance po celém světě, přičemž normálně klinický Luis Suárez trpěl obzvláště frustrující noc. Nicméně výsledek byl dost dobrý na to, aby se v sobotu dostal Sevilův skluzu dříve, než se dostanou na druhou stranu za vedoucími Real Madrid. “Když jsem podepsal Manchester City byl více anglicky, teď je to globální klub” Přečtěte si více

p> První polovina byla napjatá záležitost.Barcelona ovládlo většinu míče, ale Granada neustále odrazila, jehož výkon byl povzbudivý, přestože chýbal v ambici. Hostitelé před přestávkou spravovali pouze dva pokusy o gól.

Obě strany byly také chyceny příznaky ofsajdu při četných příležitostech, protože hra chyběla plynulost. Suárez si toho všiml a přesto míč vyráží na roh. Bývalý útočník z Liverpoolu také vyklouzl z pokusu o volejbal, snažil se odtáhnout Guillermo Ochoa a vynechal cíl s jiným. Lionel Messi byl dobře posazený, ale přinesl jeden pozvaný kříž, jen pro Ivan Rakitic k hlavě to je široké.Rafinha měl výstřel odklonil od branky a Samuel Umtiti vedl další příležitost přímo na Ochoa.

Průlom konečně přišel po restartu. Messi donesl míč do krabice a tlačil ho široce pro Rafinu, který nakonec sklouzl Neymara na branku. Brazílská hvězda zasáhla dřevěné práce, ale Rafinha rychle reagoval na to, že se vrhl do vzduchu a skóroval s hlavním kopnutím. Mohlo to otevřít vrata, ale Granada se odmítla rozpadnout a nebezpečné barcelonské zlomky zůstalo málo a daleko mezi.Hosté vytvořili další úvod po 62 minutách, když Sergi Roberto zlomil pravý pravý a našel Neymar s hlubokým křížem, ale Ochoa utíral jeho výstřel. Suárez se nepodařilo najít cíl znovu, když mu byla předložena bez hlavičky od kříže Javiera Mascherana a mohl jen zamířit přímo na Ochoa. Messi měl také v noci volno, zasáhl volnou kopu ze slibného postavení u zdi a poté v závěrečných minutách získal šanci přes branku.