Roy Hodgson má pravdu, aby udělal zelené výhonky pro Anglii v roce 2016

Přesto s malou vzdáleností je na to mírnější strana. Dokonce i pro ty, kteří byli frustrovaní skličujícím pokrokem Anglie přes mírnou skupinu, nedostatek drážkovaných kombinací, výběr dosud pěti různých týmů na šest fotbalových kopcích, je ještě dost naděje. Turnajový fotbal je podnikání náhlých přílivů a proudů. Anglie začala stodgily a skončila předtím. Skupina B je hotová, unlamented, zapomenutá nuda, ve frázi Philipa Larkina (mluvil o Coventry). Ale kola se stále otáčejí. Tato jízda pokračuje. Po Coventry přichází Nice a možná i Paříž. Jedna věc je jistá. V určitém okamžiku se tlak změní v Anglii, hra se otevře. Přijde chvíli, aby se zabavilo, ačkoliv se objevilo.A Hodgson má pravdu, aby přivolal zelené výhonky, vyladil bílou šum a vzal co může, což bude úplně jiný test ve druhé etapě dvoudílného turnaje. Zde jsou tady. Anglie, Euro 2016. Důvody být veselý: první.

Za prvé, Hodgson má pravdu, Anglie ovládla mnoho aspektů svých tří zápasů. Proti Walesu měli 64% držitelů, tam je nejvyšší postava Anglie v každé moderní turnaji. Zatím tři anglické branky pocházejí ze 64 výstřelů, ne-li přesně, a přinejmenším směrem k opozici. Na Slovensku měli 29 výstřelů, 12 více než Španělsko ve 3-0 porážce v Turecku. Lidé mohou samozřejmě čerpat z takových statistik, co se jim líbí. Španělsko hrálo jako tým se špičkou a silou v rezervě.Příběh vyvolal jinou cestu. Kromě těchto poznámek samozřejmě neexistuje ve vakuu. Pokud by Anglie nebyla schopna najít správnou jízdu, přečtěte si jemné pohyby, vyčistěte kapsu prostoru, pak to není náhoda nebo smůla. Spíše je rozdílem mezi skupinou fotbalistů, kteří se pokoušejí vzájemně poznat, vytvářet nové kopyta na kopytech; a druh týmu, kde se to děje, ačkoli se jedná o známost a naučil se, sdílené pohyby.

Vznik nových hráčů přinutil určitou kvalitu na kopytoch. Dele Alli, Dier a Vardy, pozdní nadcházející startéry v Saint-Etienne, byly před rokem na hranici. Ale nepokoj nad posledních šesti zápasů v Anglii byl ztrátou jistoty právě ve špatném okamžiku, když se rozvinuli konce. Možná v tomto směru pomůže sloga skupiny.Vzorky byly testovány, určitá plynulost.

A dobrou zprávou je, že Anglie není sama. Celkově byl to turnaj se zastávkami. Španělsko vypadalo přesvědčivě až do úterní noci, Itálie bude těžké porazit. V opačném případě neexistuje žádný zřejmý odtrhovací balíček. V mnoha ohledech je vynucena širší zášť. Tento korespondent byl za tři dny tři 0-0, na konci každého z nich jeden tým slabě oslavil a byl potěšen, že hru uzavřel. To není Hodgsonovo dělení. Je to dílo dalšího mladíka, Michela Platiniho. Muž, který nám dal v roce 1984 napínavý moderní eurostop s kolektivní scénou, nám nyní poskytl mírně krvavou rozšířenou verzi, vyhlídku na to, že postupujeme třemi tahy, které odříznou vysoké útočné poznámky.Prozatím to je.

Dalším bodem povzbuzení je, že to, co opravdu Anglii dělá, je protiútok nebo alespoň rychlý útok do vesmíru. To zatím nebylo možné. Proti Slovensku se Vardy dotkl míče jen 20krát, když Anglie poslala nadějné kříže směrem k útočníkovi, který byl prostě špatným nástrojem, nůžkami, které se snažily stitkovat tlačítko. Pro lepší týmy se teorie Anglie bude schopna útočit na své silné stránky. Důsledkem toho je, že se objeví další, dosud neprobádané, slabosti. Obrana byla vyvíjena jen za pouhých 20 minut, během nichž se připustila Rusku. Hodgson nyní může naznačovat, že nová anglická pružnost se mění mezi různými tvary a personál je bonus, který využívá skupinovou fázi jako užitečný plán.Místo toho, to, co by mohlo v budoucnu fungovat, v pozměněném klimatu, je klíčem. Existují nějaké definované outfieldové startéry: zadní čtyři proti Walesu a Dier. Wayne Rooney, Alli a pravděpodobně Adam Lallana – pro nudy a dotek a stálost – na polním poli. A pravděpodobně ještě Daniel Sturridge, jehož čistá sebevědomá procházka a nádherný, odvážný pohyb byl tonikem.

Také na seznamu úkolů: útočí na kousky. K dnešnímu dni se rotají kolem rohů a volných kopů. Anglie má tréninkové hřiště – a čas. Někdo je potřebuje dostat a správně je provádět. Přesnost mrtvých míčů rozhodne o hrách v knockoutových kolech. To, co se zdá, je pravděpodobné, že nakonec, jak Hodgson ví, stejně jako někdo, pravděpodobně nebude lavina trestných cílů.Většina zápasů bude získána na jemných maržích, pasážích adaptability a trvalého oportunismu, kdy experimentální systémy posledních deseti dnů mohou mít větší smysl. Anglie bude čelit různým rytmům v Euro 2016 druhé části, hra trochu odlišná od her právě odešla. Úkolem před nimi je stále, stejně jako před vírou posledních výběrových událostí, vytvořit podrobnosti, které podrobně popisují.