Sportingbet

Mezi sázkových míst v Itálii, jeden z nejznámějších a určitě nejpoužívanější je Sportingbet, společnost, která se věnuje hraní her a služeb, které spravuje fotbalové sázky a víc: SuperEnalotto, Win for Life, Eurojackpotu, Bingo, Slot a Poker Online jsou jen některé z nabízených produktů společnosti Sisal.

Kdo chce vsadit v Itálii nebo hrát on-line na webových stránkách Sportingbet můžete využít zajímavého místa nabízení: zápis do svého věrnostního programu, který stanoví, že mohou sbírat body vyhrát různé ceny.

Tyto ceny nejsou platné pouze pro online hraní, ale také skládat z poukázek Media World a luxusní zboží (na míru obleky, diamanty, skútrů, motocyklů, atd.) Samozřejmě, že počet bodů potřebných k vítězství těchto ocenění je velmi vysoká, takže si raději dejte pozor, abyste hrát jen s těmito předměty luxus v mysli, protože nakonec budete platit mnohem více snaží získat tímto způsobem a slevové kupony Objekty popsané spíše než nákup přímo v obchodě!

Pokud vám záleží na věrnostního programu, tedy mít dobrou úvahu vašich finančních prostředků: existuje více rozumné ceny, které vyžadují méně bodů a můžete vyhrát v případě, online hry, jako je peněžní bonus Poker, které vyžadují 3500 bodů na s cílem získat bonus od 5 €, 10 €, 20 € a tak dále, dosáhne ještě významnější číslice (nejvyšší bonus je, že ne méně než 500 €).

Body, které se hromadí na těchto stránkách sázky jsou rozděleny do dvou kategorií: Sportingbet a Sázkové body Status Point (jedná se o měsíční a roční). Oba mohou být nahromaděné prostřednictvím on-line sázení, počítač i z mobilních zařízení (smartphony, tablety, atd) a slouží pro dva různé důvody. První slouží k vítězství první z nich jsme diskutovali v předchozím odstavci, které jsou bonusy, akce a luxusní zboží, zatímco sázky Status Point slouží k určení, na jaké úrovni jste věrnostního programu sisalu. Tyto úrovně se nazývají měsíční a roční “úrovně sázek VIP”.

Pokud jde o fotbalové sázky, nebo obecněji sportovní sázení, body se počítají takto: je přiřazen jeden Sázení stav měsíční bod za euro, kterou hrají v průběhu tohoto měsíce (jde o solární měsíců) a vynásobí určité koeficient; Sázení je přidělen 1 Stav bod za každé euro, hrál v posledních 365 dnech a opět vynásobí určitým koeficientem.

Co se týče sázek linky, nahromaděné body se počítají podobným způsobem, tedy v tomto případě z toho vyplývá, 1 Sázení stav měsíční bod za euro používá pro virtuální sázky v daném kalendářním měsíci a je udělován 1 Sázení stavu Roční bod k Každé euro bylo použito k virtuální sázce v předchozích 365 dnech.

Rozdíl ve srovnání s nahromaděné body s fotbalové sázení je, že v tomto druhém případě, že nejste s použitím koeficientu násobení. Pro více informací o těchto koeficientů hráli, můžete navštívit tuto stránku na oficiálních stránkách Sportingbet.

Multiplikační faktory použité závisí na vaší VIP úrovni sázení: protože tato úroveň je vysoká, že čím větší je koeficient rotace. Chcete-li zvýšit vaše VIP úroveň roční Tipováni, zůstatek vašeho pultu sázení Roční VIP musí spadat do rozsahu, který odpovídá úrovni, kterou chcete dosáhnout. Počitadlo závisí na vaší hře v předchozích 365 dnech.

Když dosáhnete určité úrovně VIP sázení kalendářní rok, zůstane v platnosti pro aktuální měsíc a po dobu tří kalendářních měsíců, pokud jste do té doby, nedostanou ještě vyšší úroveň!