Surebet – jisté sázení

Rád bych napsal pár slov o surebetu – což v překladu znamená jistá sázka a potažmo tedy i jistá výhra. Možná si řeknete, že jistá výhra u sportovního sázení není možná, vždyť tady hraje tolik proměnných faktorů jako třeba forma, náhoda, motivace…

Surebet je ale o něčem jiném – a hned Vám vysvětlím o čem. Surebet ja sázka, se kterou vsadíte na všechny možné výsledky, jakými může skončit událost. To znamená v případě dotbalu na výhru domácích, remízu či výhru hostů. No jo, jenže si řeknte, sázkové kanceláře mají přece marže – neprohraju všechno , ale něco prohraju.

A tady je vlastní princip surebetu. Sázkové kanceláře totiž nemají vždy stejný názor na výsledek utkání – často jedna sázková kancelář preferuje výhru domácích, jiná preferuje remízu, ještě jiná výhru hostů. Tyto názory se samozřejmě odrazí v kurzech – a sázkař který chce vsadit surebet musí si najít sázkovou kancelář, kde vsadí na domácí, s nejvyšším kurzem na domácí, na remůzu vsadí u sázkové kanceláře s nejvyšším kurzem na remízu a na hosty tam kde je nejvyšší kurz na hosty.

Takže princip surebetu je rozložit své sázky u více sázkových kanceláří, a vsadit na nejvyšší kurzy na určitou udáplost tak, aby jste pokryli všechny možné výsledky. A to je surebet.

Můj tip: Výborným pomocníkem je Betfair. Já jsem hrál surebet tak, že jsem si najel na Betfair na seznam fotbalových zápasů. a kontroloval jsem kurzy vypsané sázkovou kanceláří. Jakmile jsem našel zápas, kde sázková kancelář měla vyšší kurz než Betfair, šup, vsadil jsem u sázkové kanceláře a honem jsem na Betfair.com vsadil na opačný výsledek (u Betfair to jde udelat jednou sázkou, na takzvanou “nevýhru” události)

Tags: , , , , ,