Sydney FC vyčistí sůl do Gloryových ran během divokých scén v Perthu

Alex Brosque, dvojnásobný a úžasný úder Bernie Ibiniho-Isei, zkomplikoval Gloryho strasti na temný den pro klub A-League. Před zápasem byla Glory vyřazena z finále a pokutovala 269 000 dolarů poté, co byla v průběhu tříletého období zjištěna vinná vážná porušení platu.

Kdyby nebyla Glory udělena trest, byli by rovni Horní část stolu se zbývajícími dvěma koly.Místo toho jim bude zaručeno, že skončí sedmý, pokud nezačnou úspěšné odvolání proti závěrům FFA.

Sláva odhalila v pátek večer, že podali žalobu na Nejvyšší soud v Západní Austrálii proti rozhodnutí FFA.Perth Glory potrestal za porušení platového limitu s vyloučením z finále A-League Čtěte více

P> Na cestě do země jedna z fanoušků skupiny Glory zpívala “Chceme Sagey ven” v souvislosti s majitelem Tonym Sagem.Poté se v průběhu hry vypustila série výstřelů v rámci aktivní skupiny fanoušků klubu uprostřed divokých scén.

Věci vyskočily poté, co v druhé polovině Sydney vyskočil o 3: 0, přičemž základna fanoušků se pustila do soutěže a vyrazila další světla. Oblast v pokusu uklidnit věci dolů, ale skupina odpověděla s chant: “Jason Brewer, nejste zde vítáni.”

Výsledek zvedl Sydney FC na stejný vrchol stolu s Melbourne Vítězství, které v noci utrpělo úder 1-0 v Newcastle Jets. Sydney vytvořil v prvním poločase šance.Miloš Dimitrijevič měl smůlu, že nedokázal otevřít bodování v 20. minutě, když jeho bouřlivý úder byl popraven dřevem.

Ale Brosque byl po ruce kvůli snadnému náběhu v 35. minutě, kdy Marc Janko zachránil brankář Danny Vukovic.

Glory si myslel, že se vyrovnali Jamiem Maclarenem dvě minuty Pozdnější, ale pochybný off-side call odmítl domácí stranu.

Ibini-Isei rozpoutal úžasný levý noh úderu právě uvnitř boxu, aby zdvojnásobil vedení v 60. minutě. A 7,426 davu se stalo ještě neklidnější, když Brosque zaznamenal své druhé pět minut později.