Systém “stejná sázka”

Systém “stejná sázka” je nejjednodušším systémem sázení na světě. Princip je v tom, že na každý zápas či tiket sázíme stejnou sázku, to znamená sázíme stále stejnou sumu peněz.

Vzhledem k výši našeho banku, který si vyčleníme pro sázení, by hodnota naší sázky neměla přesáhnout hodnotu 2% z našeho rozpočtu.

Výhody “stejné sázky”

Díky své jednoduchosti je “stejná sázka” ideálním systémem pro začínající sázející. Velmi dobře eliminuje riziko bankrotu (je třeba 50x prohrát při sázení 2%) a má pěkné zisky při výběru dobrých sázek. Navíc, hrajeme -li “stejnou sázku”, můžeme si lehce zjistit průmernou hodnotu sázek, kurzů, a statistiku vyher/proher.

“Stejná sázka” nám ukáže, zda vybíráme dobré sázky, to znamená zda profitujeme v delším horizontu hrajeme-li tímto systémem, anebo zda vybíráme sázky generujíci prohry.

Nevýhody “stejné sázky”

Zisky nejsou až tak vysoké jako u rizikovějších systémů. Nevýhodou je i to, že stejná sázka má stejnou výši sázky jak pro kurz 1,2, tak i pro kurz 10,00, což není příliš dobré pokud vezmeme v ůvahu poměr rizika. Aby lépe rozložit riziko, je vice preferován systém sázení ” přizbůsobivé sázky” k výši kurzu.

Tags: , , , , , ,