VIDEO Η Slovan έδειξε ένα τρία γκολ στο Zvole

Zvolen – Αυτή τη σεζόν οι ομάδες έχουν βάση το παιχνίδι, οι δύο ομάδες έχουν κερδίσει μία φορά στο σπίτι και στο εξωτερικό. Στις 5.Σλοβακίας λεπτά επέτρεψε το σπίτι μια φορά το παιχνίδι πρώτη δύναμη όταν έστειλε ένα γρήγορο σουτ το ξωτικό ανάμεσα στα πόδια του τον τερματοφύλακα Karhunen.

Ακόμα και οι επισκέπτες που βρίσκονται στο κιτ πίσω Michal Χούντεκ και John Lipiansky είχε την ευκαιρία, Škrečko επιτρέπουν Σατανάς κοντά βαθμολογία και στις 18.λεπτό μετά από έναν πυροβολισμό Dobrony χτύπησε μόνο μια ράβδο για το σπίτι γκολ.

Στη δεύτερη περίοδο ξεκίνησε το σπίτι χωρίς έναν παίκτη ανασταλεί, αλλά Σλόβαν μια δύναμη παίξει καμία πιθανότητα δεν λειτούργησε, αλλά μέσα σε λίγα λεπτά, ο Kalinic κινδύνευε να καεί, αλλά ο πυροβολισμός του μόλις χτύπησε τη γραμμή. Όταν ο τρίτος PowerPlay έσπρωξε εγχώρια πελάτες, αλλά Karhunen κυριολεκτικά κάνει μαγικά πυραύλους σε Baláža και Juraško. Με 40 λεπτών σπαταλάται ως ξεχωριστό διαρροές ή Baláž.

Ο αγώνας στο τελευταίο τρίτο του Grado, 41 λεπτά και δεν λειτουργούν με το Balážovi περίπου τρία λεπτά για να αποτραπεί διαρροή Ďaloga Σατανά. Εγχώριο δεν λειτούργησε Πατέρα επίθεση μας, η οποία πραγματοποιήθηκε από την άλλη πλευρά Kozak, ο οποίος πυροβολήθηκε από το μπλε ισοσταθμιστή γραμμή. Στις 57.Brabenci λεπτό μετά από σουτ χτύπησε δεξιά ράβδο για την πύλη υποδοχής, και το λεπτό έγινε ο ήρωας του αγώνα Lipiansky, ο οποίος obkorčuľoval πύλη χάμστερ και μια επισκόπηση επισκέπτες backhand πήρε το σπορτινγβετ bonus προβάδισμα.. Power-play σπίτι δεν λειτούργησε και το ξωτικό σε μια κενή εστία έστειλε τη σταθερή

HKM Zvolen – HC Bratislava 1: 3 (1: 0, 0: 0, 0: 3) Στόχος: 5ηMarek Σλοβακίας (L Jurík, Juraško) – 54. Kozak (Bartánus, Hudáček), 58 Lipiansky (Švarný), 59 Štajnoch (Lipiansky, Μ Bartánus) Κυρώσεις ξενοδοχεία: 3: 5 έως 2 λεπτά, εκτός από: Harvey (Slovan) το 10 λεπτά με ένα χτύπημα στο κεφάλι, δύναμη παίζει: 1: 0, αραίωση: 0: 0, αποφάσισε: Kubus – Rovensky, ανοχή, 1810 τηλεθεατές

Zvolen: Škrečko – Mark Ďaloga, Juraško, J. Vantroba, Mucha, J., Hraško, Hal, Ťavoda, L. Pokovic – Mark σλοβακική, L. Jurík, Baláž – Πατέρα μας, Brabenec, Čurilla – Leskovjanský, Trochta, Zuzin – Síkela, J. Jurík Martin Ďaloga

Slovan: Karhunen – Dobroń, Švarný, σταθερό, J. Frühauf, Luza, Ι Datelinka, Kozak, Trska – satan, Kukumberg, J. Χούντεκ – M Bartánus, Lipiansky, Hudáček – Kalináč, Bulík, Μ. Bakoš – Α.Kudrna, Preisinger, Harvey

Jozef Skrak (προπονητής Zvolen): «Παίξαμε 50 λεπτά εξαιρετικό παιχνίδι, αλλά παίξαμε στην άμυνα και ο αντίπαλός έχουν σχεδόν άχρηστο αφήσει να πάει με το σκορ 1.: 0 είχαμε στη δεύτερη και τρίτη περίοδο αρκετών εξαιρετικές ευκαιρίες, αλλά δυστυχώς δεν μπορέσαμε να σκοράρει άλλο στόχο, που ήταν τελικά καθοριστική. στα τελευταία οκτώ λεπτά, κάναμε δύο σοβαρά λάθη και ο αντίπαλος για να αποδείξει τη χρήση. Αγόρια, έχω να σχολιάσω μια παράσταση που ήταν όριά τους. Αυτή η νίκη είναι απογοητευτικό, τουλάχιστον σημείο που άξιζε. ” Ιαν Σχόλια (Σλόβαν προπονητής):

«Ξέραμε ότι ο αγώνας με Zvolen θα είναι δύσκολη, επειδή η εγχώρια αρκετά υψηλό έχασε σε Πόπραντ Μετά στοιχημα από μια τέτοια υπερθέρμανση. πάντα στην ομάδα τα πάντα καθαρίζουν αυτό που έχει επιβεβαιωθεί.Το Zvolen μπήκε στο παιχνίδι ομόκεντρα και παρόλο που είχαμε κάποιες πιθανότητες, η γηπεδούχος έπαιξε πολύ προσεκτικά. Αλλά πιστεύαμε ότι υπάρχει ακόμη η ευκαιρία να φτάσουμε στον αγώνα και αυτό το κάναμε. Πρέπει να συγχαρώ την ομάδα μου για να γυρίσει τη μονομαχία. “