Zprávy o neúspěšném utkání Anglie proti Slovensku

Rozmanité postmortální zprávy o neúspěšném utkání Anglie proti Slovensku vedly k zábavnému čtení s mnoha příčinami úmrtí hlášenými vážnými koronery ze soudního znaleckého posudku, kteří vypadali, že zkoumali tělo pacienta, skutečně mrtvý. Výběr kolegy pana Roye se jeví jako hlavní kosterní tvrzení, přičemž mnozí si stěžují na zařazení různých hráčů, o kterých se domnívají, že zcela neřízli hořčici.Hráči, jako je Union Jack Wilshere, který mnozí z těch samých stejných bezbožných ghoulů trvali, ne tak dávno, by určitě měli být v týmu pana Roye. Ani druhý poločas intervence midfieldového pána Wayne Rooneyho nedokázal. naklonil zápas ve prospěch Anglie a anglický Iniesta byl nucen utíkat sérii slepých uliček plných maskovaného tetování Martinem Skrtelsem s míčem u nohou, co bez výstupu monotónně pomalých a předvídatelných průchodů k cvičnému Nathaniel Clyne.A to s národním motivem “- Vladimír Žirinovský, vůdce nacionalistické strany LDPR, se domnívá, že prostě nedávají dostatek hádky o Rusku. Facebook Twitter Pinterest Ruské ponížení, dříve. Foto: Dean Mouhtaropoulos / Getty Images PŘÍBĚH LETTERS

“Při sledování zničení švýcarských košil ve francouzské hře (včerejší citace dne) mi připomněl můj dopis Observerovi, před pár lety, obhajovat použití papírových košil ve všech hrách. Obvyklé košile by mohly být použity pro výměnu po zápalech a vzpomínkách samozřejmě, ale použití lehké roztrhané látky během zápasu by zlepšilo hru a ty košilky v rohách by byly zachyceny rudou rukou a nemohly by zadržet útočníka.Možná, že Puma měla na mou desetiletí starý nápad na tuto hru konečně “- Michael Kaufman.” Sleduje pokračující debatu o tom, proč si Skotsko vybralo jednorožec jako své národní zvíře (Fiver dopisy passim). Jistě je to kůň, který vás může bodnout, ale je to také široce obdivované zvíře, které se nikdy (ve věčnosti) nikdy nedostane do prvního kola evoluce “- Justin Kavanagh.

“Jen rychlá poznámka k aktuálnímu rozložení Fiveru – může být moudré přestat vkládat snímky posádky AC Jimbo přímo nad inzerát Guardian Soulmates.Ti, kteří nevěnují příliš pozornost, by mohli být odpuštěni z myšlení, že Soulmates se změnil v nějaký blog metrosexuální reality s mnoha muži středního věku s různými stupni vlasů na obličeji “- Christopher Bates. neúprosné počáteční příjezdy společnosti Fiver za poslední týden nyní posílily pravomoci, které mají zvýraznit zpoždění jižních vlaků (včerejší poslední linka). Bravo! Bravo! “- Martin Dickson.

Připojte se k AC Jimbo a co pro nejnovější vydání Euro 2016 Football Daily. Facebook Twitter Pinterest Swoon! Fotografie: James Drew Turner pro Guardian JOIN GUARDIAN SOULMATES Je pravděpodobné, že pokud čtete tento čajový včas fotbalový e-mail, jste téměř jistě jeden.A nezapomeňte, že to není odmítnutí, které vás zabije, je to naděje. BITS AND BOBS Zlatan Ibrahimovic oznámil svůj odchod do důchodu z mezinárodního fotbalu, ale až do konce jeho Euro 2016, zítra večer, kdy Švédsko nedokáže porazit Belgii. Nikdy neviděl tento nadcházející úsek: Carlo Ancelotti pískal a jeho věrný kužel-putter-vnější Paul Clement se připojil k Bayernu Mnichov jako jeho asistent manažer.

“Jo, vyjměte je.” Roy Keane připravil Republic O’Irlanda na ticho proti Itálii takovým způsobem, že jen Roy Keane dokáže. Christian Fuchs: Luis Hernández se nyní připojil k týmu Sporting Gijón, aby podpořil svou obranu.

A Brazílie naplnila Dunga ve tvaru díry v jejich manažerské hotseat s bývalým korintským trenérem Titem. “Je to osobní cíl a možná i můj nejlepší profesionální okamžik,” dodal. DOPORUČUJEME LOOKING

Chorvatský Ivan Rakitic si klade za cíl použít svůj noggin a čerpat ze své zkušenosti z La Ligy proti Španělsku, píše Sid Lowe. >

Kdo vyhraje Anglie v posledních 16 zápasech?Zde je náš praktický vysvětlující.

Pán Roy byl po rotaci po svém hledání kouzelné jiskry zpátky proti Slovensku, píše Barney Ronay.

Jak přesně platí USA! USA !! USA !!! porazil Argentinu v semifinále Copa América? zeptá se Grahama Parkera a ne, vázání Lionel Messiových nohou dohromady není jedním z odpovědí. CAME BACK DR GOLF!