3 tipy s vysokou šancí na výhru, jeden zápas!

Meciul de la Lyon a inceput cu intarziere. A fost un meci cu de toate. Batai intre suporteri atat in afara stadionului, cat si in interior, dar si cu rasturnari de situatie pe tabela de marcaj. Dupa ce Besiktas a reusit sa deschida scorul prin Babel in minutul 15, Lyon a reusit sa castige cu 2-1, prin goluri marcate de Tolisso si Morel in minutele 83, respectiv 85. UEFA a trimis comunicate de presa prin care avertizeaza cele doua echipe ca vor fi private pentru 2 ani din cupele europene. In plus de asta ambele cluburi au fost amendate cu cate 100000 Euro fiecare.

Besiktas udržet si dobré šance po zápase ve Francii. Turecký tým prohrál ve Francii 2:1. Ale Besiktas je doma dobrý tým. Besiktas je také lídrem Turecka s velkou šancí na zisk šampionátu. Jeho následovník Basaksehir zaostává o pět bodů, ale nemyslím si, že Besiktas může získat titul vzhledem k tomu, že zbývá pouze sedm etap. Velcí rivalové Fener, Galata a dokonce i Trabzon jsou ve značné vzdálenosti a už si to nemohou splést. Jak byl zápas v Lyonu zajímavý, překvapilo mě, že nebyla udělena penalta ani červená karta. Ale bylo tam hodně žlutých karet, dvě pro Turky, pět pro Francouze. Besiktas nebude moci počítat s Marcelem, Aboubakarem a Lent je nejistý. První dva jsou pozastaveny kvůli hromadění karet. Gunes začne s Tosunem v útoku a podpoří ho Talisca, Lent a Babel. Besiktas hraje velmi dobře a jen smůla přiměla turecký tým odjet z Francie poražen. Besiktas je tým, který hodně boduje a hlavně doma prohrál turecký tým doma jediný oficiální zápas, 0:1 s Fenerem. Ve zbytku zápasů se Beskitas dařilo dávat góly a v některých zápasech šel útok ještě výš, 2,3, dokonce čtyři vstřelené branky.

Na druhou stranu Lyon vypadal v posledním mistrovském zápase hůř. I kdyby byl Lorient na vlně, s 2 vítězstvími, nedokážu ospravedlnit, jak Lyon prohrál zápas doma 1:4 s týmem, který potřebuje body, aby unikl sestupu. Genesiův tým si jistě udělal své výpočty a nemyslím si, že by Lyon v boji o čtvrté místo v Ligue 1 v této sezóně předstihl Bordeaux nebo Marseille. Je ale možné, že se Lyon v tom zápase nevyužil naplno, vzhledem k tomu, že zápas s Besiktasem stále probíhal. Poslední zápas odehrál Lyon v podmínkách, ve kterých měl Lyon opět problémy se zápasem z Bastie a tentokrát i kvůli soupeři. Genesio nebude moci počítat se zraněným Depayem, suspendovaným Rafaelem, nejistí jsou Mammana a Valbuena, ale určitě budou moci být dnes večer využiti. Dobrá zpráva pro Genesio, Gonaloni se vrátí. Lyon má dobrou sérii v zápasech Evropské ligy, 5 vítězství v posledních šesti zápasech. Také 9 z posledních 10 zápasů Evropské ligy vstřelilo alespoň tři góly. Totéž lze říci o Besiktase, který má na kontě 5 z posledních šesti zápasů Evropské ligy s více než 2,5 vstřelenými góly.

Kurzy jsou nízké, ale mohou být zahrnuty do double nebo tiketu s několika zápasy.
 

Oba skóre, kurz 1,45 na NetBet

Více než 2,5 gólu, kurz 1,47 na | || 541 NetBet

Oba skórují více než 2,5 gólu, kurz 1,68 na NetBet