Reguli de baza pentru a obtine maximul din blogul tau Intelbet

Existuje mnoho věcí, které většina lidí ignoruje nebo ne přikládat náležitou důležitost, ale které mají zásadní dopad na vaši popularitu a důvěryhodnost jako bloggera Intelbet.
 

thumb_589c8f83d6101_1486655363.jpg
Zdroj fotografie: www.surfpacific.com

Dozvíte se, jak spravovat svůj profil Intelbet, jak vytvořit příspěvek na blogu, jak přilákat návštěvníky, jak strukturovat své blogy a mnoho dalších způsobů, jak můžete ze svého profilu bloggera na webu Intelbet vytěžit maximum. || | 532
 

Šaty dělají člověka


Lidé většinou na internetu nemají potřebnou trpělivost. Stačí jim pár sekund, aby zjistili, zda se jim vyplatí číst nebo stránku zavřít. Totéž platí pro váš blog Intelbet a profil bloggera.

Krátký úvod o sobě – to je první věc, která vás upoutá. Všichni souhlasí s tím, že otevřenost a upřímnost jsou vlastnosti, které zvyšují důvěru ostatních ve vás, takže buďte upřímní, buďte otevření, a už budete důležitým krokem k popularitě.

Proto vám doporučujeme nenechávat pole „O mně“ prázdné.
 
thumb_589c8fe29664d_1486655458.png

A abychom nezapomněli – avatar! Obrázek avatara oživí váš profil a pomůže čtenářům vyniknout více od ostatních bloggerů nebo uživatelů.
 

Rozděl a panuj!


Pokud hrajete sázení, určitě jsou některá témata, která znáte. Můžete si například vsadit na více sportů. Nebo na různých turnajích/soutěžích. Ale nejen to – můžete porovnávat různé sázkové kanceláře s důrazem na silné a slabé stránky, na svém blogu můžete sdílet zkušenosti a v podstatě jakékoli téma týkající se oblasti sportovního sázení.

Abychom tedy mohli lépe organizovat různá témata, ke kterým můžete přistupovat, dáváme každému uživateli možnost otevřít si více blogů!

Zde je příklad struktury blogu Intelbet.ro: http://||547
 
589c9007628a7_1486655495.png

Máte-li několik blogů strukturovaných podle témat, na která se připojujete, máte možnost:
 
  • mít odběratele z několika oblastí zájmu
  • uspořádat více témat, aniž byste byli zmateni a nevytvářeli zmatek mezi čtenáři
  • stát se populární mezi úspěšnějším publikem

Vytvoření více blogů je snadné. Níže to vysvětlím krok za krokem

1. Na hlavní stránce profilu klikněte na tlačítko „Upravit“. Vyberte kartu „Moje blogy“ a poté vyberte možnost „Vytvořit blog“.
 
thumb_589c92d38234a_1486656211.png
 
thumb_589c92ecad58f_1486656236.png

Vyberte název svého nového blogu, přidejte popis, abyste lépe pochopili, jakými tématy se tento blog bude zabývat, a klikněte na tlačítko „Uložit“.

2. Pokles v seznamu v pravém dolním rohu, kde je napsáno vaše uživatelské jméno, vyberte „Nový příspěvek na blogu“. V první rozevírací nabídce vyberte blog, na který chcete přidat nový článek.
 
thumb_589c908c675a8_1486655628.png
 
3. Poté postupujte podle obvyklých kroků: vložte název článku, napište krátký popis a do pole „Text“ napište text článku přímo ze svého účtu.


Jak strukturovat a formátovat článek


Kolik čtenářů váš blog přiláká? Kolik nových odběratelů budete mít po každém příspěvku?
 
Více informací o OBSAHU článku na blogu a jakých TÉMATECH a PŘEDMĚTECH, kterým se můžete věnovat, najdete v tomto článku.

Obecně váš článek vypadá jako sázková kancelář na obrázku 1 nebo sázka na obrázku 2. Volba je na vás.
 
thumb_589c90cf82cae_1486655695.png
Nezanedbávejte tento aspekt, je velmi důležitý. Chcete-li přidat titulky, použijte volbu "Style" v textovém editoru.
Vyberte atraktivní titul
Název článku – jako první upoutá pozornost čtenáře, který je na vašem blogu. Můžete také napsat vysoce zdokumentovaný článek, pokud název není vhodný, nepřitáhne čtenáře. Pokud by článek z názvu jasně sděloval, o čem se v článku diskutuje, měl by větší šanci na úspěch.

Přidat titulky k dlouhým příspěvkům
Při pohledu na nekonečný proud slov na obrazovce to většina čtenářů pravděpodobně vzdá v prvních sekundách. Nechceme, aby se vám stalo totéž, proto doporučujeme ve vašich příspěvcích používat titulky.
 
  • Příspěvek bude vypadat lépe.
  • Hlavní myšlenky snadněji vyniknou.

Nu neglija acest aspect, este foarte important. Pentru a adauga subtitluri, foloseste optiunea “Stil” din editorul de text.

Odstavce oddělujte mezerou
Zde není třeba žádné další vysvětlení. Jakýkoli text bude vypadat lépe a lépe čitelný, pokud budou odstavce odděleny prázdným řádkem.

Podtrhněte myšlenku, na kterou se zaměřujete
Může být provedeno tučným textem nebo jinou barvou. I ten nejvíce znuděný čtenář si tak nedobrovolně zachová hlavní myšlenky v článku a pokud ho budou zajímat autorovy argumenty, jistě si článek přečte celý.

Přidat obrázky do článku || | Za prvé to vypadá krásně. Zvláště pokud obrázky vyjadřují emoce. Za druhé, článek, který obsahuje obrázky, je ve srovnání s článkem, který má pouze text, pro čtenáře mnohem atraktivnější. Za třetí, obrázky ilustrují náladu autora, což je zajímavý aspekt pro čtenáře blogu.
In primul rand, arata frumos. In special daca imaginile transmit o emotie. In al doilea rand, un articol care contine si imagini, in comparatie cu articolul care are doar text, este mult mai atractiv pentru cititori. In al treilea rand, imaginile ilustreaza starea de spirit a autorului, un aspect interesant pentru un cititor de blog.


Význam tagů (tagů)


Předmět tagů (tagů), které lze použít k vyhledávání témat zájmu, by měl být zpracován samostatně.
Pokud vložíte správné značky, váš blog získá mnohem více zobrazení.

Pokud vložíte článek s rozborem zápasu Manchester United - Arsenal, není nutné na štítky přidávat všechny hráče obou týmů. A trenéři také ne. Stačil by štítek s názvem soutěže a názvem týmu.

Pamatujte na jednu věc: přidejte značky, které jsou co nejblíže vašemu tématu. A pak každý fanoušek Manchesteru United najde vaši analýzu zápasu tohoto týmu.
 
Buďte velmi opatrní, nepřetěžujte se zbytečnými značkami. Stačí přidat ty nejdůležitější!

***
 
Pokud máte nějaké dotazy k tomuto tématu, zanechte prosím komentář níže a my se vám obratem ozveme || || 609