6 semne ca ai plasat un pariu prost

Jediný způsob, jak můžete vyhodnotit sázka je nahlášením výsledku. Vyhrajete – byla to dobrá sázka. Prohrajete – byla to špatná sázka. V některých případech můžete ještě před začátkem vsazených událostí určit, zda je sázka dobrá či nikoli. Zde jsou některé známky toho, že jste uzavřeli špatnou sázku.
 

1. Vsadili jste na svůj oblíbený tým

 
591208d4688ed_1494354132.jpg

Ve sportovním sázení je nesmírně důležité oddělit subjektivní od objektivního. Sázení na oblíbený tým je v rovině subjektivního hodnocení, což je ve většině případů nejkratší cesta k neúspěchu. Každý příznivec týmu má tendenci zveličovat a idealizovat hodnotu a hru týmu, který podporuje. Ale realita je v mnoha situacích velmi odlišná od subjektivního vnímání.

I zde můžeme zarámovat opak – sázení proti oblíbenému týmu. Mnozí používají následující úvahy: sázejte proti oblíbenému týmu a pokud oblíbený tým vyhraje, je to dobré, pokud oblíbený tým prohraje, a je to dobré, protože alespoň vyhrál sázky. Vážně? Všichni víme, že je to jen podvod a z této rovnice máme pouze jednoho vítěze - bookmakera. Obecně platí, že většina mnoho výher sázkových kanceláří je výsledkem sázek podaných na emocionální pozadí nebo na základě vašich vlastních preferencí. Ideální pozemek pro bookmakera!
 

2. Sázíte na náhodný výsledek

 
591209156a8e4_1494354197.jpg

Další praktika, v jejímž důsledku peníze nejčastěji končí v kapse sázkové kanceláře. Sázky uzavřené bez předchozí analýzy jsou pro bookmakera ziskové sázky. Nejlepší příklad, který mě nyní napadá, jsou sázky Lichá / Sudá, ať už jde o počet gólů, bodů nebo cokoliv jiného. Nechápu, jakou analýzu byste mohli udělat, na základě skutečnosti, že existuje vysoká šance, že počet gólů, které padne v určitém zápase, bude sudý nebo lichý.
 

3. Vsadili jste na velmi malý kurz

 
5912044a77aec_1494352970.jpg

Obvykle ti, kdo sázejí na extrémně nízké kurzy, hledají dlouhodobou strategii. Že ve šťastném případě, v nešťastném případě nesleduji žádnou strategii a jen oddaluji téměř nevyhnutelný osud. Abyste získali poněkud významný zisk z malého vkladu, váš vklad musí být velmi vysoký. Nabízí se tedy otázka, zda se vyplatí riskovat velkou částku za malý zisk ve srovnání s investovanou částkou? I když budete postupovat podle dlouhodobé strategie, žádný kurz není bezpečný, dokonce ani kurz 1,01. Riskujete všechno, pro málo, a často nakonec všechno ztratíte.
 

4. Vsadíte velkou baterii a doufáte, že přes noc zbohatnete

 
5912068543b32_1494353541.gif

Čím více událostí máte na tiketu, tím nižší jsou vaše šance na výhru.
Samozřejmě existují i ​​případy, kdy vítězí hromadící se sázky s mnoha událostmi. Celkově ale platí, že čím více událostí máte na tiketu, tím blíže jsou vaše šance na úspěch k výhře v loterii.
Raději podám více jednoduchých sázek než jednu baterii. Pokud všechny události vyjdou, výhry jsou v obou případech stejné. Pokud je událost na tiketu nevýherní, v případě sázky na baterie přijdete o vše.
 

5. Překročili jste částku přidělenou pro sázku

 
591208856624c_1494354053.png

Hodně jsme mluvili o kurzech, ale je čas mluvit o penězích. Můžete být nejlepší tipér na světě, pokud nemáte finanční disciplínu, jste odsouzeni k neúspěchu.

Pokud máte na svém sázkařském účtu určitou částku peněz, bylo by ideální, aby sázka na jednotlivou sázku činila 3-5 % z banky. Pokud chcete, aby to bylo více vzrušující, pojďte na 7-10 %. Bez výjimky! Nemusíte překročit požadovanou částku, jinak pomalu, ale jistě přijdete o celou banku nashromážděnou za měsíce, během několika hodin nebo dní.
 

6. Sázíte na systém "all in"

 
59120c8f2df32_1494355087.gif

V návaznosti na předchozí bod existuje jednodušší řešení, jak přijít o celou banku! Konkrétně vsadit všechny peníze dostupné na účtu na jedinou sázku.

Sázka „all in“ se obecně vyskytuje ve dvou situacích. Za prvé: ztratili jste část banku a chcete získat zpět to, co jste ztratili jedinou sázkou. Pokud je to možné, vymáhat nejen banku, ale získat i něco navíc. Sázka „all in“ na zotavení dříve nebo později povede ke ztrátám. A když prohrajete, ztratíte všechno, nejen jednu část. Za druhé: jste si velmi jisti výsledkem. Když máte dojem, že se nemůže nic stát a zisk je zaručen. Opět dříve nebo později prohrajete.