9 motive pentru care sa nu te indragostesti de un parior

Tento článek není pro hardcore gamblery, ale pro ty, kteří touží po vztahu. Je zřejmé, že článek je brožura.
 
I tvrdý gambler má samozřejmě právo na vztah; ale tady je několik důvodů, proč není dobrý nápad zamilovat se do gamblera.
 

58f9ced7d4fe4_1492766423.jpg


Nepravidelný „pracovní rozvrh“


Ať už se fenoménu sázení věnuje profesionálně nebo jen pro zábavu, rozmanitost a množství sportovních akcí ho donutí „dodržovat plán“ dostatečně často, nemluvě o každodenním. Vaše touha trávit čas s ním se může protnout s jeho přesčasovou „prácí“. A ani po programu nikdy nevíte, jak něco dopadne. Je to velmi náročná práce.


Zápasy se hrají vždy, i o svátcích


Takto jsou fotbalové nebo jiné sportovní zápasy naplánovány 365 dní v roce, dokonce 24 hodin denně, na různých kontinentech. Svátky nejsou výjimkou, první příklad, který mě nyní napadá, je Premier League – v Anglii není přestávka na Vánoce ani Nový rok. || English: 544

14 februarie, ziua indragostitilor – o sarbatoare mai mult a femeilor, sa recunoastem. Bineinteles ca femeia trebuie tinuta in puf in fiecare zi, dar daca, sa presupunem prin absurd, ai fost la “munca” in fiecare zi si nu ai reusit sa o tii in puf, 14 februarie este prilejul perfect de a te revansa fata de ea! 14.02.2017: ca un facut, am avut programate meciurile PSG-Barcelona si Benfica-Borussia Dortmund. Romantic!

1. března - Hodoronc-tron, etapa ve Španělsku, Francii a pohárové zápasy v Německu, Itálii a Francii. Volba je jednoduchá:
 
thumb_58f9cc1ee233d_1492765726.jpg
Zdroj: Junimea

Když vás práce volá, tak to je, nemůžete si to nechat ujít. Když musíš, tak musíš! Někdo musí nosit peníze domů!


Před výběrem dovolené musíte vždy N-krát přemýšlet


Prázdniny jsou prázdniny, všichni máme rádi prázdniny, relax, nádherné scenérie, zábavu, pití, romantiku, všechno. Jen se nedivte, že se vámi vybraná destinace a období kryje se sportovní událostí, zápasem nebo turnajem a místo večeře v romantické hotelové restauraci v nejvyšším patře nad městem přijedete. semena hladu na stadionu.
 

Budete nosit více monologů, ne dialogů


Večer jen on a ty. Konečně vaše území! Vyprávíte mu o své spolupracovnici, která si koupila nové šaty, o své přítelkyni, kterou podvedl její přítel, ale on se tváří nechápavě, oči má ledové. Nedivte se, že po chvíli z jeho úst vyjdou jediná slova: Utah nebo Boston? Je to známka toho, že ještě nebylo rozhodnuto, co vsadit na nadcházející zápasy NBA.


Sex vs. důležitý živý zápas


Pro tělesné požitky je vždy ten správný čas. Tak určitě! Ale ne hned, za hodinu a půl je lepší ukončit zápas Truck League a já jsem pořád tvůj! Nespěchejte se vztekem, protože situaci ještě zhoršíte. Po živém utkání v Lize mistrů následují souhrny!
 
58f9cf04cedd7_1492766468.jpg
 

V každé nejisté situaci sází!


Soutěžní podstata sázení přesahuje limity sportu a limity online sázkových kanceláří. Otrlí sázkaři vždy rádi přijmou sázku nebo vstoupí do sporu, samozřejmě za určitých podmínek. Vsadím se, že vaše přítelkyně se rozejde se svým současným přítelem maximálně do jednoho měsíce - kurz 2,00! Sdílejte 1.30, že vám číšník přinese studené jídlo. Nebuďte překvapeni, když obdržíte takové návrhy - varoval jsem vás!
 

Místo setkání


Do města se také musí vyrazit, nemůžete zůstat jen doma. A on to také přijme, aniž by jakkoli oponoval, s tím také souhlasí. Měla by to být krásná restaurace, s dobrým jídlem, výběrová, romantická, ale pokud má i televizi na zdi, je to ideální místo. Dobře, příspěvek je důležitý, protože pokud je na Acasa TV, nic jsem neudělal.

Teď ne, charakterní chlapec od přírody, nevadí mu, i když je v televizi Acasa, ale v této situaci se nedivte, když v jednom sedí na telefonu, s otevřenou aplikací live score a obsesivně obnovuje stránku
 
58f9cf27709c5_1492766503.jpg
 

Má asociativní paměť


Každý důležitý okamžik ve vašem životě spojí se sportovní událostí. Takže děkuji, že si pamatujete datum, kdy jste se poprvé setkali, kdy jste se poprvé políbili, a neptejte se ho, proč má tak dobrou paměť a pamatujte si všechna ta data. Pokud by náhodou Ronaldo skóroval ve stejnou chvíli jako váš první polibek, bude si pamatovat i minutu, nejen datum.
 

Ne vždy má dobrou náladu


Zuřiví sázkaři jsou perfekcionisté, vždy o sázení přemýšlí, i když událost, na kterou vsadili, již skončila. Když už je výsledek znám, vždy přemýšlejí o svých rozhodnutích a je možné, že čas od času vyjádří své zklamání nahlas. Je to normální, sázkař nemá vždy dobrou náladu - nemá s vámi nic společného, ​​jen prohrál v sázení.
 
58f9d00aadd98_1492766730.jpg
 
Tento článek je brožura a tak by se s ním mělo zacházet! Převzato z materiálu Intelbet.ru.