Chelsea - Manchester United, tipy na sázky na Premier League

Chelsea - Manchester United je velké víkendové derby ve světovém fotbale (neděle 18: 30, Eurosport 1). Tyto dva týmy jsou v diametrálně odlišné situaci, ale takový duel nikdy nevyhraje od začátku žádný z týmů. || English 525

Pokud je Tuchelův tým lídrem Premier League, nejsilnější ligy na světě, Manchester United prochází mučivým obdobím. Jako náhradník Solskjaera do klubu přijde Ralf Rangnick (podepíše do léta), ale pro duel s "královnou Evropy" usedne na lavičku na pozici "A1" i Michael Carrick, někdejší Oleho dvojka. Abramovič o přestupech, málokdo předpokládal, že se „modrí“ na konci roku 2021 budou moci stát tak dominantní silou v Evropě. Vedení Stamford Bridge vylosovalo vítězný los přibráním Thomase Tuchela, který dovedl PSG do Ligy mistrů finále loňského roku. Efekt byl neuvěřitelný: z týmu z hlavního města Anglie se stala síla v obraně a kola se v útočné fázi začala pohybovat stále lépe. Chelsea jako taková je v současnosti jedním z nejzdatnějších týmů na světě, vyhrála Ligu mistrů a umístila se na prvním místě v Premier League., bez ohledu na to, co se s fotbalisty v jeho týmu stane. V posledním měsíci se zranili Werner a Lukaku, jediní útočníci ve skupině, ale to nezabránilo Chelsea ve výhře na lince. V polovině tohoto týdne svedli "modrí" tvrdý souboj s Juventusem, týmem, který jej porazil na turné po Turíně, v Lize mistrů. Allegriho tým měl maximální skóre po 4 etapách, ale Londýňané jednoduše zaprášili Piemontese, s výsledkem 4:0, který je synonymem pro vítězství ve skupině. Chelsea a Juve jsou v UCL bodově vyrovnané, ale kluci z Tuchelu mají nyní výhodu přímých zápasů, před poslední fází, která by měla být pro oba týmy formalitou (potkají dva týmy na úplně jiné úrovni, Zenit a Malmo).

Chelsea s-a transformat în echipa perfectă

În urmă cu un an, când formația condusă atunci de Frank Lampard începuse să aibă evoluții din ce în ce mai slabe, care nu justificau sumele enorme cheltuite de Abramovich pe transferuri, puțini anticipau că "albaștrii" vor reuși să devină o forță atât de dominantă în Europa, la final de 2021. Conducerea de pe Stamford Bridge a tras lozul câștigător prin aducerea lui Thomas Tuchel, cel care o dusese pe PSG până în finala Ligii Campionilor anul trecut. Efectul a fost incredibil: formația din capitala Angliei a devenit o forță în apărare, iar rotițele au început să se miște din ce în ce mai bine și pe fază ofensivă. Ca atare, în momentul de față, Chelsea e una dintre cele mai în formă formații din lume, după ce a câștigat Champions League și s-a instalat pe primul loc în Premier League.

Tuchel arată că are soluții la orice, indiferent de ce se întâmplă cu fotbaliștii din lotul său. În ultima lună, Werner și Lukaku, singurii atacanți din lot, s-au accidentat, dar asta nu a împiedicat-o pe Chelsea să câștige pe linie. La mijlocul acestei săptămâni, "albaștrii" au avut o bătălie grea cu Juventus, formație care o învinsese în turul de la Torino, din Champions League. Echipa lui Allegri avea punctaj maxim după 4 etape, însă londonezii pur și simplu i-au pulverizat pe piemontezi, cu un 4-0 care e sinonim cu câștigarea grupei. Chelsea și Juve sunt la egalitate de puncte în UCL, dar băieții lui Tuchel au acum avantajul meciurilor directe, înainte de ultima etapă, care ar trebui să fie o formalitate pentru ambele echipe (întâlnesc două formații aflate la un cu totul alt nivel, Zenit și Malmo).

Obránci plně přispěli k neuvěřitelnému úspěchu Chelsea v roce 2021. Jen v této sezóně Premier League domácí v neděli skórovali 13krát díky obráncům, což je unikátní výkon v top 5 evropských šampionátech. Pro představu o ofenzivním přínosu obránců Chelsea je třeba říci, že Arsenal, 5. tým v Anglii, má v této sezóně na kontě 13 vstřelených branek, tolik jako obránci Tuchel. Daleko od odhalení sezóny je Reece James, pravý obránce, který se stal nejofenzivnějším krajním obráncem na světě. Jednadvacetiletý Angličan má v letošní sezóně na kontě 5 gólů a 5 asistencí, ve všech soutěžích, na obránce neskutečná čísla. "Je to jako závodní kůň," řekl Tuchel o svém hráči poté, co skóroval i proti Juventusu v lize. Je třeba poznamenat, že tato sezóna vytáhla do popředí více než kdy jindy krajní obránce Liverpool a City, další dva týmy zapojené do boje o titul Premier League, přičemž Trent Alexander-Arnold a Joao Cancelor také přispěli dvěma fotbalisty. enormně na "věno" urážlivé.

De departe revelația sezonului este Reece James, fundașul dreapta care s-a transformat în cel mai ofensiv apărător lateral din lume. Englezul de 21 de ani are 5 goluri și 5 assisturi în acest sezon, în toate competițiile, cifre incredibile pentru un fundaș. "E ca un cal de curse", a spus Tuchel despre jucătorul său, după ce acesta a punctat și împotriva lui Juventus, în Ligă. Trebuie notat că acest sezon a scos la rampă mai mult ca niciodată fundașii laterali, Liverpool și City, celelalte două formații angrenate în lupta pentru titlu în Premier League, având în Trent Alexander-Arnold și Joao Cancelor doi fotbaliști care de asemenea contribuie enorm la "zestrea" ofensivă.

Chelsea – Manchester United | Situace zraněných v Tuchelově týmu

Jak již bylo zmíněno, Chelsea ukázala, že to umí fantasticky bez ohledu na to, kdo chybí, technický personál má dva cenné hráče téměř na každém postu. Pokud „modří“ dobře překonali absence Lukakua a Wernera, pak teoreticky snadno překonají jakoukoli překážku způsobenou nedostupností. Nutno říci, že oba útočníci se po svých problémech vrátili, Werner dokonce stihl závěr zápasu s Juve, když vstřelil branku. Pokud jde o Lukakua, nebude v ohrožení s United, jedním z jeho bývalých týmů, jak potvrdil Tuchel. "Je fit, ale je velká šance, že ho uvidíme v neděli na hřišti. Nechceme riskovat," řekl Němec z lavičky Londýna na předzápasové tiskové konferenci. Musíme také projít Chrsitian Pulisic, útočník kapely tak náchylný ke zranění. Byl použit v každém z posledních 3 zápasů Tuchela, dokonce skóroval mimo Leicester. "Captain America" ​​má potenciál stát se jedním z nejlepších útočníků kapely na světě s rychlostí, driblováním a střílením gólů na výjimečné úrovni. Potřebuje se neustále vyvíjet a toho lze dosáhnout pouze tehdy, když se zbaví svých zranění. || Česky: King James Version Tuchel's lot. Kante si tak tentokrát opět poranil koleno. Francouzský zámečník se podílí na zastavení nepříznivých útoků, je nepochybně jedním z nejlepších hráčů na světě, i když na odvedenou titánskou práci často tisk dostatečně nezvýrazní. Naštěstí pro Chelsea se tentokrát nejedná o vážné zranění, ale záložníkovi Hexagonu bude United téměř jistě chybět. "Cítí se mnohem lépe, ale je velká šance, že se na něj s United spolehneme. Byl by pro něj malý zázrak být na hřišti," potvrdil Tuchel. , kde Ben Chilwell zářil poslední měsíc. polovina. Po problémech na konci Eura byl na začátku sezony trochu využitý, ale pak předváděl úžasné výkony, které se promítly do tří gólů v řadě v Premier League (v té době skóroval i za národní tým, čímž zvládl 4 góly za něco málo přes 3 týdny). Stal se tak opět pevným bodem ve formaci na Stamford Bridge, jak zvládá ofenzivně týmu obrovsky pomáhat. Bohužel pro Tuchela anglický reprezentant utrpěl částečnou rupturu předního vazu v koleni a bude chybět až do začátku roku 2022. Samotná myšlenka operace byla kolována, ale prozatím je klasický způsob zotavení preferované věci se budou pohybovat požadovaným směrem. Pokud se nevyskytnou žádné další problémy, očekává se, že Ben bude opět fit zhruba za 6 týdnů. Na jeho místo bude s největší pravděpodobností nasazen Marcos Alonso, Španěl, který má také dobrý ofenzivní přínos (zejména v pevných fázích), ale z obranného hlediska není tak přesný.

La capitolul reveniri, trebuie să îl trecem și pe Chrsitian Pulisic, atacantul de bandă cel atât de predispus la accidentări. El a fost folosit în fiecare din ultimele 3 meciuri de Tuchel, reușind chiar să marcheze în deplasarea de la Leicester. "Captain America" are potențial să se transforme într-unul dintre cei mai buni atacanți de bandă din lume, viteza, driblingul și simțul golului fiind la un nivel excepțional. Are nevoie de constanță în evoluții, aceasta putând fi obținută doar dacă va fi scutit de accidentări.

Partida cu Juventus, chiar dacă a fost una în care Chelsea a uimit prin jocul prestat, a lăsat însă și urme în lotul lui Tuchel. Astfel, Kante s-a accidentat iar, la genunchi de această dată. Închizătorul francez e instrumental pentru stoparea atacurilor adverse, el fiind fără îndoială unul dintre cei mai buni jucători din lume, chiar dacă de multe ori munca titanică depusă nu e suficient de bine scoasă în evidență de presă. Din fericire pentru Chelsea, nu e vorba de o accidentare gravă de această dată, dar mijlocașul din Hexagon va lipsi aproape sigur cu United. "Se simte mult mai bine, dar sunt șanse mici să ne bazăm pe el cu United. Ar fi un mic miracol să fie pe teren", a confirmat Tuchel.

Marea problemă pentru stafful tehnic vine în banda stângă, acolo unde Ben Chilwell a strălucit în ultima lună și jumătate. După problemele avute la finalul Euro, el a fost folosit puțin în debutul stagiunii, dar apoi a avut prestații uimitoare, care s-au tradus în trei goluri la rând în Premier League (în acea perioadă a marcat și pentru națională, reușind astfel 4 goluri în ceva mai mult de 3 săptămâni). A devenit astfel punct fix din nou în formația de pe Stamford Bridge, modul în care se descură ofensiv ajutând enorm echipa. Din păcate pentru Tuchel, internaționalul englez a suferit o ruptură parțială a ligamentului anterior de la genunchi și va lipsi până la începutul lui 2022. S-a vehiculat chiar ideea unei operații, dar pentru moment se preferă calea clasică de recuperare, cu repaus, în speranța că lucrurile se vor mișca în direcția dorită. Dacă nu vor interveni alte probleme, se speră ca Ben să fie din nou apt în aproximativ 6 săptămâni. În locul lui va fi folosit cel mai probabil Marcos Alonso, spaniolul care are și el un aport ofensiv bun (în special la fazele fixe), dar care nu e la fel de exact din punct de vedere defensiv. 

V duelu s United se Tuchel nebude moci spolehnout ani na Kovačiče, takže střed pole se může stát problémem, zvláště když Jorginho měl v posledních týdnech také menší problémy.

Tým pravděpodobně Chelsea

  • Mendy - Azpilicueta, Chrsistensen, Rudiger - Reece James, Mount, Jorginho, Marcos Alonso - Pulisic, Havertz, Werner


Chelsea - Manchester United | Nový začátek pro "ďábly" || v roli, pravděpodobně, se zápasem s Arsenalem, pro další kolo. Tým se jako takový bude připravovat na duel s "královnou Evropy" a také Carrickem, bývalým Solskjaerovým druhým velitelem na manažerské úrovni. "Devils" porazili v minulém kole 4:1 nově postupující Watford a po třetině šampionátu klesli na 8. místo s negativním gólovým rozdílem. Vedení na Old Trafford je unaveno z toho, že dává šanci Solskjaerovi, a tak učinil rozhodnutí, které mnozí stále požadovali po domácím pokoření s Liverpoolem, 0:5. Ole byl proto vyhozen poté, co Ronaldo & Co prohráli svůj čtvrtý zápas z posledních 5 v Premier League. Šampionát je ohrožen - jediným cílem zůstává 4. místo a kvalifikace v příštím ročníku UCL -, takže velkou sázkou je Evropa. Vynechat kvalifikaci na jaře Ligy mistrů by byla pořádná rána jak po sportovní, tak po finanční stránce. V úterý ve Villarrealu vedl tým Michael Carrick, bývalý skvělý záložník United, který byl jedním ze sekundářů Solskjaera. V klubu vlastně zůstal celý Oleův personál, přičemž jako jediný byl vysazen norský trenér. Carrick ukázal svou ochotu pomoci, jak je potřeba, bez jakýchkoliv nároků. "Jsem tady, abych pracoval, ať už je to zápas, dva nebo více. Nemyslím na budoucnost, záleží mi jen na příštím zápase," řekl dočasný kouč United.

Ralf Rangnick este omul mandatat de șefii lui United să scoată formația din criză, dar germanul de 63 de ani nu va fi pe bancă în confruntarea din acest weekend, urmând să își intre în rol, probabil, odată cu meciul cu Arsenal, de runda viitoare. Ca atare, de pregătirea echipei pentru duelul cu "Regina Europei" se va ocupa tot Carrick, fostul secund al lui Solskjaer.

Manchester United vine după una dintre cele mai lungi săptămâni, dacă ne gândim la ce s-a întâmplat la nivel de conducere. "Diavolii" au fost învinși runda trecută cu 4-1 de nou-promovata Watford, coborând până pe locul 8 în clasmaent, cu un golaveraj negativ, după o treime din campionat. Conducerea de pe Old Trafford s-a săturat să îi acorde șanse la nesfărâșit lui Solskjaer, astfel că a luat decizia pe care mulți au cerut-o încă după umilința cu Liverpool, de pe teren propriu, 0-5. Ole a fost, așadar, demis, după ce Ronaldo&Co au pierdut și al 4-lea meci din ultimele 5, în Premier League. Campionatul este compromis - singurul obiectiv rămâne ocuparea locului 4 și calificarea în ediția viitoare de UCL -, astfel că marea miză este Europa. Ratarea calificării în primăvara Champions League ar fi fost o adevărată lovitură, atât în plan sportiv, cât și financiar. Marți, la Villarreal, echipa a fost condusă de Michael Carrick, fostul mare mijlocaș al lui United, care se număra printre secunzii lui Solskjaer. De altfel, la club a rămas tot stafful lui Ole, tehnicianul norvegian fiind singurul care a fost debarcat. Carrick și-a arătat disponibilitatea de a ajuta atât cât e nevoie, fără să aibă vreo pretenție. "Sunt aici să lucrez, fie că e vorba de un meci, de două sau de mai multe. Nu mă gândesc la viitor, tot ce contează pentru mine este partida următoare", a spus tehnicianul interimar al lui United. 

Účinek Solskjaerova vyloučení byl podle očekávání, United vyhráli 2:0 na hřišti Villarrealu proti extrémně obratnému týmu Unaie Emeryho. "Dábli" tak dosáhli na 10 bodů, a protože Atalanta Young Boys nevyhrála, nejenže se kvalifikovali do osmičky, ale zajistili si před poslední etapou první místo ve skupině. I přesto si vedení není jisté, že Michael Carrick bude moci tuto sezónu dokončit, a tak neustále hledá řešení, jak Solskjaera nahradit. Verze Ralf Rangnick dorazila, ale po několika extrémně náročných dnech pro ty v kancelářích Old Trafford.

Jak se United dostali k řešení Ralfa Rangnicka

Podle The Times Joel Glazer, jeden z jeho šéfů United, se osobně podílel na jmenování Oleho nástupce na technické lavici. Americký miliardář dal Edu Woodwardovi volnou ruku, aby učinil Zidanovi nevyvratitelnou nabídku, slibující Francouzovi kromě platu přes 20 milionů eur/rok a nemalého přestupového rozpočtu. Byla to třetí nabídka pro Zizoua za poslední dva měsíce od Divadla snů, ale muž, který do Madridu přivezl 3 trofeje z Ligy mistrů (Ole měl pro srovnání jen 6 vítězství v Lize mistrů), řekl krok znovu. Francouzská legenda si raději počká na reprezentaci, má v zásadě ústní dohodu s Hexagonskou federací na převzetí „kohoutů“ po mistrovství světa v Kataru, ale v posledních dnech se stále častěji mluví o tom, že by mohl vzít přes PSG. Zidane si navíc nemyslí, že by mu Premier League vyhovovala a v jeho rozhodnutí hodně záleželo i na názoru jeho manželky, která není vidět, že poskytuje komfort, který poskytuje Madrid, kde momentálně žiji, v Manchesteru.Luis Enrique byl souzen na doporučení Ronalda, ale trenér španělského národního týmu, který před 6 lety přivedl UCL na Camp Nou, byl okamžitě vyřazen ze seznamu možných nástupců Solskjaera. „Je to aprílový žert?“ řekl iberskému tisku volič „Furiei Roja“. A verze Ten Hag rychle padla, trenér Ajaxu chtěl aktuální sezonu dohrát na lavičce "oštěpařů", o kterých si myslí, že je mohou opět vrátit do semifinále Ligy mistrů, jako se to stalo před třemi sezonami.

Ca atare, s-a tatonat varianta Luis Enrique, la recomandarea lui Ronaldo, însă tehnicianul naționalei Spaniei, care a adus UCL-ul pe Camp Nou acum 6 ani, s-a exclus imediat din lista de posibili succesori ai lui Solskjaer. "E o glumă de 1 aprilie?", a spus selecționerul "Furiei Roja" în presa iberică. Și varianta Ten Hag a căzut rapid, antrenorul lui Ajax dorind să termine sezonul actual pe banca "lăncierilor", pe care consideră că poate să îi ducă din nou măcar până în semifinale Ligii Campionilor, așa cum s-a întâmplat acum trei sezoane.

Šéfové United se proto snažili najít známého trenéra, který by zaručil jejich výkon, ale zbývajících možností bylo stále méně a méně. Pravděpodobně nyní vedení litovalo, že odložilo jednání s Antoniem Contem – který mezitím dorazil do Spurs – a dalo Solskjaerovi poslední šanci. Nejpravděpodobnější dlouhodobou opci v tuto chvíli na pozici, kterou uvolnil Ole, představuje Mauricio Pochettino. Argentinec na lavičce PSG byl řešením pro "ďábly" od chvíle, kdy opustil Tottenham, ale vedení pokračovalo v myšlence kontinuity se Solskjaerem. Nyní Argentince silně podporuje Alex Ferguson, Skot má stále silný hlas v kancelářích na Old Trafford. Problém je v tom, že ačkoli se chce Pochettino vrátit do Premier League, má smlouvu s PSG a s největší pravděpodobností bude moci podepsat až na konci sezóny.

Následně byl hledán technik se jménem, ​​který by však přijal status prozatímního. Nalezené řešení - Ral Rangnick - se zdá být inspirováno mnoha způsoby. Třiašedesátiletý Němec fackoval Old Trafford až do konce sezony, ale až poté, co měl zaručené setrvání ve vedení klubu a později jako konzultant. || 685

Rangnick este un tehnician cu o vastă experiență, care a construit de-a lungul timpului două formații extrem de puternice: Schalke și Hoffenheim. Cu prima a reușit să termine un sezon de Bundesliga pe locul secund, tot pe doi terminând și cu Leipzig în stagiunea 2018-2019. Neamțul este un antrenor care pune preț pe organizarea defensivă și este un adept al contra-pressingului. De altfel, el este un adevărat mentor pentru Jurgen Klopp, chiar dacă tehnicianul lui Liverpool și-a depășit cu mult "maestrul" prin performanțele impresionante avute la Dortmund și Liverpool. Nu doar Klopp este un discipol al lui Rangnick, presa germană și britanică scriind, după ce acesta s-a înțeles cu șefii de pe Old Trafford, că Nagelsamnn și Tuchel au fost la rândul lor inspirați de tactica și filosofia de fotbal a experimentatului antrenor.

Rangnick nu va fi însă pe bancă pe Stamford Bridge, din cauza unor probleme cu viza. De altfel, el încă nu a semnat oficial cu United, deși acest lucru pare să fie o simplă formalitate. Ca atare, tot ce ține de partea tehnico-tactică a duelului cu Chelsea a căzut pe umerii lui Carrick, germanul urmând să pregătească abia următorul duel din Premier League, derbyul cu Arsenal.

Echipa probabilă a lui Manchester United

  • De Gea - Wan Bissaka , Bailly, Lindelof, Shaw - McTominay, Bruno Fernandes, Van de Beek - Jadon Sancho, Ronaldo, Rashford

Nutno říci, že pro nedělní duel má trenér kádru United velké šarže problémy. Zejména v oblasti centrální obrany, kde je zraněn Varane a Maguire je suspendován. Fred si vyčítá i problémy po zápase s Villarrealem, nejistý je i Shaw. Greenwood se konečně dostal přes COVID-19, ale je těžké uvěřit, že bude použit tak rychle, zvláště když Jadon Sancho vypadal skvěle v Lize mistrů, když skóroval. || English: 696

Chelsea – Manchester United: Statistiky, sázkové kurzy a předpovědi

Chelsea je v posledních 10 zápasech neporažena a má neprostupnou obranu, jen 4 inkasované góly ve 12 kolech. Mnozí už mají na mysli historickou sezónu 2004-2005, kdy s Mourinhem na lavičce vyhráli "modrí" titul na konci sezóny, ve které inkasovali pouhých 15 gólů (celý rekord Chelsea). || 724

Pe lângă apărarea exactă, formația de pe Stamford Bridge a uimit în actuala stagiune și cu ofensiva. Are o medie de 2,5 goluri pe meci, mult mai mare decât cea din sezonul trecut, sub Tuchel (atunci, în cele 19 meciuri în care neamțul a condus echipa în Premier League, formația sa marca de "doar" 25 de ori).

United vine după 7 meciuri de Premier League în care a obținut un singur succes, cu Tottenham, o altă formație în mare criză. "Diavolii" nu doar că au fost demantelați de Liverpool și City, pe teren propriu, dar au primit 4 goluri și de la nou-promovata Watford, având în prezent un golaveraj negativ, ceva de neconceput pentru o formație cu o asemenea istorie în spate.

United se před nedělním zápasem mohou pochlubit tím, že na Stamford Bridge neprohráli 5 zápasů, za tu dobu 3x vyhráli. Pokud Ronaldo nemá ve sporech s Chelsea příliš dobrou bilanci (ačkoli se bavíme o tom, čeho dosáhl před 10-15 lety, před přestupem do Realu Madrid), může být Rashford na rampě. Angličan hraje ve velkých zápasech velmi dobře a Chelsea je jednou z jeho nejoblíbenějších obětí, když skórovala 5x proti Londýňanům během první půlhodiny ve sporech letošní sezóny. S takto hermetickou obranou není divu, že na prvním místě je Tuchelův tým, který dokáže perfektně zvládnout nabytou výhodu od začátku a poté se soustředit na kontru. Na druhou stranu, pokud United vydrží bez inkasovaného gólu déle než 30 minut, mohou se z morálního hlediska hodně zvýšit, aby mohli udělat dobrý zápas. Je tu samozřejmě i druhá strana mince: rychle vstřelený gól by mohl „čerty“, kteří by psychicky spadli, dokonale zmást. A protože na hřišti nejsou ani Maguire, ani Varane, obrana se může pro rychle útočící hráče „modrých“ proměnit v snadnou kořist

Multe vor depinde de startul partidei, în contextul în care Chelsea a înscris de 8 ori până acum în prima jumătate de oră, în disputele din acest sezon. Cu o apărare atât de ermetică, nu e suprinzător că formația lui Tuchel se află pe primul loc, putând gestiona perfect avantajul luat din start, pentru ca apoi să se concentreze pe contre. De partea cealaltă, dacă United va rezista fără gol primit mai mult de 30 de minute, poate să crească mult din punct de vedere moral, astfel încât să facă o partidă bună. Există, evident, și reversul medaliei: un gol primit repede ar putea să îi debusoleze complet pe "diavoli", care să cadă psihic. Și, cum pe teren nu vor fi nici Maguire, nici Varane, apărarea se poate transforma într-o pradă ușoară pentru rapizii jucători de atac ai "albaștrilor".

I když očekáváme vyrovnanější duel než derby s Liverpoolem a City, zdá se být velmi těžké uvěřit, že se United mohou vrátit na Old Trafford s body z nedělního duelu. V důsledku toho očekáváme úspěch Chelsea, i když je více než pravděpodobné, že nedojde na konec jednosměrného zápasu.

Předpověď: Vítězství Chelsea

e-sazkovekancelare.com vám nabízí denní tipy a tikety se zajímavými kurzy, pečlivě prostudované, od těch nejlepších licencované sázkové kanceláře v Česká republika. Než použijete naše návrhy, nezapomeňte projít filtrem svých myšlenek a hlavně nikdy nesázejte na peníze, které si nemůžete dovolit prohrát.