Výsledky expertů a profesionálů Intelbet získané v červenci

Po měsíc v červenci jsem měl docela dost sportovních akcí a ne tak atraktivních, z méně známých fotbalových šampionátů, protože na většině z nich to byla soutěžní přestávka, ale s turnajem International Champions Cup, kde je většina nejlepších týmů v Evropě Mistrovství Evropy žen nebo debut předkolo Ligy mistrů a Evropské ligy a v neposlední řadě tenisový turnaj ve Wimbledonu jsme měli přes 150 analýz a předpovědí od našich odborníků a profesionálů a je čas představit výsledky získané tyto na konci měsíce činnosti.
 

Odborníci. Statistiky za červenec.
100 Kčza každou sázku
Experti Celkový počet sázek Vyhrané Zrušeno | || 542 Pierdut Marja,% Zisk
Mihai Mironica 26 17 0 9 13 + 339 Kč
Ioana Cosma 25 12 0 13 9,4 + 236 Kč
Julio Salinas 11 4 0 7 - 22,5 - 248 Kč
Borja Pardo 13 5 0 8 - 22 - 286 Kč
 
Jak jsem řekl, naši experti a profesionálové neměli širokou škálu akcí, ze kterých by si mohli vybrat své predikce a analýzy, alespoň ne v první části měsíce, ale přesto nám nabídli průměrně 5 analýz denně, většinou z fotbalu, s méně okázalými výsledky než v jiných měsících, jak uvidíme níže.
 
Mezi experty na Intelbet nám nejvíce sázek, 26, nabídl Mihai Mironica a díky 17 výhercům se umístil na prvním místě v žebříčku expertů a skončil se ziskem 339 Kča rozpětím úspěšnosti 13 %. července. Pro Mihaie Mironicu byl začátek měsíce naprosto perfektní poté, co dokázal srovnat 6 po sobě jdoucích vítězných tipů: v duelu Portugalska s Mexikem na Poháru konfederací nám doporučil vsadit na to, že oba týmy skórují na nulu. 1,56, pak i z Poháru konfederací o finále mezi Německem a Chile vsadil v kurzu 1,73, že v utkání padnou nejvýše dva góly; Další tři navrhované sázky byly na tenis na grandslamovém turnaji ve Wimbledonu, zápas mezi Dominikou Cibulkovou a Anou Konjuh vsadil, že se odehraje více než 21,5 hry s kurzem 1,91, poté zápas Simony Halepové proti Peng Shuai s kurzem na 1,85 nám nabídla novou sázku, že budeme mít přes 20,5 hry, a pak nám v zápase Sorany Cirsteaové s Garbine Muguruzaovou doporučila v kurzu 1,81, že se španělská hráčka prosadí v minimu setů. Šestý vítězný bod v řadě byl za zápas v Rumunském superpoháru, kde nám nabídl sázku, že v duelu mezi Viitorul a Voluntari budeme mít maximálně dva góly, v kurzu 1,87. Kurz našeho experta byl tehdy kolísavý, ale i tak se mu párkrát podařilo remizovat dva nebo tři vítězné tipy, některé z nich měly velmi atraktivní kurzy, například 1,80 v zápase mezi Simonou Halepovou a Johannou Kontaovou, když jsme navrhli vsaďte, že na nové vítězství Garbiny Muguruzaové v minimu setů proti Magdaleně Rybárikové bude více než 21,5 hry nebo 2,00. Našemu expertovi se na konci měsíce podařily další 3 správné správné predikce, které upevnily jeho první pozici v žebříčku a na konci měsíce mu přinesly celkový zisk 339 Kč.
 
Na druhém místě v žebříčku expertů se umístila Ioana Cosma, která nám nabídla celkem 25 predikcí, z nichž sice jen 12 bylo vítězných, ale zajistili si na konci července zisk 236 Kčs marží 8,5% úspěšnosti, protože jak jsme již zvyklí, náš expert chytil velmi atraktivní kurzy. Ioana Cosma zahájila měsíc vítěznou sázkou v čínské superlize a kurzem 2,55 na vítězství Šanghaje ve východní Asii na cestě z Jiangsu Shuntian, ale poté následovalo kolísavé období, kdy se jí nepodařilo propojit vítězné předpovědi. byl ponechán do konce měsíce, nejúspěšnější byl náš expert, který měl dva po sobě jdoucí výherní tipy, které ovlivnily konečný zisk. Ale jak jsem řekl, Ioana nám nabídla několik vynikajících analýz s odpovídajícím kurzem: 2,10 v kvalifikaci Evropské ligy mezi Dacia Kišiněv a Shkendija, takže počet vstřelených gólů v zápase je vyšší než 2,5, pak kombinovaná sázka v Evropské lize na vítězství Boteva Plovdiv a Lech Poznaň v celkovém kurzu 2,14, kurz 3,00 na speciální sázku v 1. lize, že Dinamo vyhraje venku od Juventusu a my budeme mít v zápase přes 2,5 gólu, kombinovaná sázka z Rakouska s kurz 2,53 na vítězství Red Bull Salzburg a Sturm Graz nebo 2,85 na novou kombinovanou sázku v Evropské lize na vítězství Maccabi Tel Aviv spolu s vítězstvím Marseille a že v zápase padne více než 2,5 gólu. Náš expert tak zakončil měsíc se ziskem, který nelze zanedbávat kvůli těmto vysokým kurzům, i když celkový počet prohraných sázek byl vyšší než počet vítězů.
 
Špičku expertů Intelbet doplňují Španělé Julio Salinas a Borja Pardo, oba mají slabší měsíc aktivity a nabídnou nám docela dost predikcí, 11, respektive 13, z nichž byla jen třetina vítězů. Na konci měsíce skončily oba se záporným ziskem, a to -248 Kča -286 Kčv případě Borja Pardo, ale nemyslíme si, že bychom měli důvod k obavám vzhledem k tomu, že tento měsíc začne v roce Španělsko také. La Liga a naši odborníci se to budou snažit vykompenzovat tipy z jejich oblíbené ligy.
 
Profesionálové. Statistiky za červenec.
100 Kčza každou sázku
  Celkový počet sázek Vyhrané Zrušeno || | 625 Pierdut Marže, % Zisk
Wallberg 6 5 || | 639 0 1 37 + 222 Kč
Marius Gavan 9 6 | || 653 0 3 11,7 + 105 Kč
Karbacher 34 17 | || 667 0 17 - 1,1 - 38 Kč
Alex 7 2 0 5 - 42,1 - 295 Kč
Nica 17 7 0 10 - 33,9 - 577 Kč
 
Ani naši profesionální tipéři neměli dobrý měsíc aktivity, takže jen 2 z 5 dokázali zakončit měsíc v zisku. Svůj debut mezi týmem si ale odbyli ne méně než 4 členové, takže můžeme vinit první měsíc aktivity a očekáváme, že si to vynahradí v dalším období.
 
Wallberg skončil první v profesionálním žebříčku se ziskem 222 Kča velmi dobrou úspěšností 37 %. Ale během předchozího měsíce nám dal jen 6 předpovědí a ty přišly v minulém díle. Přestože začal prohranou sázkou, poté měl sérii 5 po sobě jdoucích vítězných sázek s kurzem mezi 1,55 - 1,80, což mu nakonec přineslo zisk 222 Kča první místo v žebříčku.
 
Nový člen týmu, tipér Marius Gavan, se umístil na druhém místě v žebříčku poté, co měl zisk 105 Kča výherní marži 11,7 % díky 6 vítězným sázkám a 3 prohraným. Měsíc začal velmi dobře a nechal navrhnout 2 po sobě jdoucí vítězné sázky na 18. etapu Tour de France s kurzy 1,50 a 2,50. Pak ale nastalo kolísavé období, kdy sice také vyrovnalo 2 vítězné sázky, ale navrhované kurzy byly mezi 1,45 a 1,60, takže zisk na konci měsíce nebyl konzistentní. Ale i tak nás náš tipér zaujal rozmanitostí sázek (cyklistika, tenis, fotbal) a přejeme mu, aby se mu každý měsíc tak dobře běhalo.
 
Karbacher doplňuje pódium v ​​žebříčku profesionálů na 3. místě, i když zaznamenal záporný zisk -38 Kčs marží -1,1 %. I tak byl Karbacher nejaktivnější z celého týmu a dal nám ne méně než 34 analýz, z nichž polovina byla vítězná. Vítáme ho a jsme i nadále velmi úspěšní, upoutal naši pozornost a budeme jeho předpovědi sledovat.
 
Na dalších dvou místech v žebříčku máme Alexe a Nica, oba vykazují záporné zisky -295 Kča -577 Kč. Alex nám dal recenze na tenis a fotbal, celkem 7 tipů, ale pouze 2 z nich byly vítězné. Nica měla během měsíce července 17 tipů, přičemž 7 z nich vyhrálo.
 
Intelbet děkuje všem odborníkům a profesionálům, kteří jsou součástí týmu, vítá nováčky, další úspěchy a ziskovější srpen!