A inceput Calendarul Festiv Unibet, cu premii totale de 125 000 Kč

Na konci každého roku sázková kancelář Unibet (klikněte || | 529 aici ke kontrole) nám obvykle nabízí Sváteční kalendář, který obsahuje denní akce od 1. prosince do 24. prosince. || 531
 
Letos je to stejné, i když s určitými vylepšeními. Pokaždé, když otevřete tento sváteční kalendář a jste přihlášeni, automaticky se zapojíte do slosování, po kterém na konci dne můžete vyhrát 20 eur, cenu, která bude na váš účet připsána do 72 hodin od slosování. Pokaždé, když se zúčastníte jedné z těchto 24 akcí, získáte zdarma roztočení mechanické hry. Zatočení jsou k dispozici 12. a 24. prosince.
 
Nyní, když jsme se bavili o novinkách, si pojďme představit i koncept tohoto Slavnostního kalendáře, protože se možná najdou sázkaři, kteří o této akci doposud neslyšeli. Slavnostní kalendář Unibet nabízí od 1. do 24. prosince každodenní sázení, včetně sázení naživo, pokeru, kasina, her bingo a také bonusů za vklad. Pokud chcete mít přímý přístup ke Slavnostnímu kalendáři, aniž byste se museli přihlašovat na stránky, můžete si stáhnout mobilní aplikaci, kterou snadno najdete na stránkách Unibet.


 
První den Slavnostního kalendáře nám Unibet nabízí promo akci, na kterou není nutné vkládat nebo sahat na částku na účtu. Konkrétně se jedná o 5 bezplatných zatočení ve hře jako v zařízeních "Merry Xmas". Jediné, co musíte udělat, je zvolit nabídku na bonusové stránce vašeho účtu, po které máte přístup ke hře „Merry Xmas“ ještě dnes a uvidíte 5 roztočení zdarma. Výhry z těchto zatočení musí být vrženy 25krát na automaty, hry nebo sportovní sázení s minimálním kurzem 1,4 během 30 dnů.
 
Pokud chcete v této mechanické hře získat více roztočení zdarma, stačí se pro ni rozhodnout na propagační stránce, která se zobrazí po výběru dnešního data slavnostního kalendáře, a poté spustit určitou částku na „Veselé Vánoce“. Za dnešní obrat alespoň 250 Kčtedy získáte 10 roztočení zdarma a za jedno z alespoň 500 lei získáte 25 roztočení zdarma. Zatočení budou připsána zítra, 2. prosince v 17:00. Nepoužité vyprší za 7 dní.
 
Naší radou je nenechat si ujít žádnou propagaci tohoto slavnostního kalendáře Unibet, protože je velmi pravděpodobné, že z nich nakonec vyděláte. || Česky 544