Přihlaste se k odběru zápasů v Centru sázek a buďte vždy informováni o novinkách!

Am adaugat o noua optiune in Intelbet Betting Center se kterou budete vždy informováni o nejnovějších zprávách! Dostupné všem uživatelům webu!
 
Pokud vás zajímá konkrétní zápas a chcete nejprve znát startující týmy, stačí se přihlásit k odběru daného zápasu v Centru sázek a budete dostávat upozornění na všechny důležité novinky.

V následujícím textu vám prostřednictvím několika vysvětlujících obrázků ukážeme, jak se můžete přihlásit k odběru zápasů.
Ze seznamu nadcházejících událostí vyberte zápas nebo zápasy, na které chcete vsadit. Na stránce zápasu pod zeleným bannerem klikněte na tlačítko „Přihlásit se k odběru tohoto zápasu“.

Kdykoli jsou přidány důležité informace (důležité zprávy a informace jsou označeny ikonou s červeným vykřičníkem), nebo jsou zveřejněny startupové týmy, budete automaticky dostávat upozornění na svůj účet. Abychom předešli přebití vašeho účtu, omezili jsme zasílání upozornění pouze na novinky a informace, které hrají rozhodující roli při výběru sázky na daný zápas.

Přihlaste se k odběru zápasů a nezmeškejte žádné důležité informace! || 580