Adebayor vrea Cupa, Basaksehir - Konyaspor

Po výjimečné sezóně, ve které byli a || English 529 Abdullah Avci isi doresc azi sa obtina un trofeu, Cupa Turciei, dupa ce au ratat titlul in extremis in fata lui Besiktas.

Pro záložníka, který dnes hraje na neutrální půdě, v Eskisehiru, na stadionu Yeni Ataturk, trenér Avci v posledních zápasech většinu startujících odpočíval a dnes bude mít 11 nejlepších, kromě
fundasului Korkmaz si atacantului Batdala.accidentati.
Místo toho budou na hřišti bosenský střelec gólu Visca s 8 úspěchy na šampionátu a tožský reprezentant Emanuel Adebayor, kteří skórují na šampionátu v obou zápasech s Konyou.

Na druhou stranu Konya má jedinou šanci v letošní sezóně zachránit a chytat evropské poháry v extrémech, pouze pokud pohár vyhraje, Basaksehir si už zajistil pozici pro kvalifikaci Ligy mistrů. Bude to ale velmi těžké, vzhledem k tomu, že jejich forma je daleko od té z minulé sezóny, kdy chytali Evropskou ligu, mají pouze 2 vítězství v 15 odehraných zápasech s 8 nejlepšími týmy a pouze 2 vítězství ve všech posledních 9 zápasech. soutěže.. Dnes jsou pro ně také důležití záložník Sonmez, obránce Vukovič a útočník Fofana.


minuta prvního gólu po 28
cota 2.02
100 lei

Basakeshir více než 1,5 gólu
cota 2,25
50 lei

Betano