Adversarele echipelor romanesti in cupele europene si cotele din prima mansa

Před týdnem Astra Giurgiu porazila Zira 3 - 1 v prvním zápase 2. předkola Evropské ligy včera neměl žádné emoce ohledně kvalifikace, získání bílé remízy. V evropských pohárech nás tedy po vylosování bude reprezentovat 5 rumunských týmů, některé vyjdou docela dobře, jiné katastrofálně.

 
Liga mistrů

 
5972cb3dc70e3_1500695357.png

V nejvýznamnější meziklubové soutěži v Evropě nás budou reprezentovat dva týmy. Řeč je o šampionovi Viitorul Constanta a o FCSB. V případě prohry ve třetím předkole Ligy mistrů vypadnou v Evropské lize, kde si zahrají play-off. Naděje jsou však dostatečně velké, aby se obě kapely posunuly dál. To by znamenalo, že Viitorul i FCSB by hráli minimálně ve skupinách Evropské ligy, což je s ohledem na katastrofální situaci rumunského fotbalu výborné.
 
Viitorul Constanta Nová sezóna Ligy I začala velmi dobře, když jsem doma porazil Gaz Metan 3:0. Nebylo by špatné tento výsledek zopakovat v prvním zápase třetího předkola Evropské ligy s APOEL FC hraném v Česká republika, i když je to nepravděpodobné. Vítězství o dva góly by nám dalo naději v perspektivě druhého kola.
 
APOEL FC se v minulé sezóně kvalifikoval také do Ligy mistrů, kde se dostal do play-off a vyřadil The New Saints a Rosenborg. V play-off hráli Kypřané vyrovnaný dvojzápas proti Dánům z FC Kodaň, ale vypadli, spadli přímo ve skupinách Evropské ligy. Tam měli za soupeře Olympiakos, Young Boys a Astanu, vyhráli skupinu. V 16. kole se postaral o překvapení APOEL, který vyřadil Bilbao, aby jej v osmifinále porazil v obou kolech 0:1 od Anderlechtu. V posledních sezónách se APOEL ve skupinách Ligy mistrů střetl s týmy jako Real Madrid, Barcelona nebo PSG.
 
FCSB I ona narazila na na první pohled snadného soupeře, jmenoval se Viktoria Plzeň. Nezapomeňme, že loni, také ve třetím předkole Ligy mistrů, se FCSB střetl i s týmem z České republiky. Tohle je Sparta Praha, kterou vyřadil celkovým skóre 3:1, všechny 3 góly dal Nae Stanciu.
 
V minulé sezóně se Plzeň dostala do play-off Ligy mistrů, když ve třetím předkole vyřadila Qarabag. V play-off se ale střetla s Ludogorcem, který ji poslal do skupin Evropské ligy. Tam spadl ve skupině s AS Řím, Astrou Giurgiu a Austrií Vídeň a skončil na třetím místě. V přímých střetnutích s Astrou český tým doma porazil 1:2, v Giurgiu dvěma góly remizoval.
 

Evropská liga

 
5972cb4bae96f_1500695371.png

Z našich tří zástupců ve třetím předkole Evropské ligy má zdaleka největší šanci na postup Astra Giurgiu are de departe cea mai mare sansa de a avansa. Jeho soupeřem bude ve své druhé sezóně v Evropě ukrajinský tým FC Oleksandriya. Tato poslední edice začala od třetího předkola, kde byla vyřazena Hajduk Split s celkovým skóre 1-6.
 
Dinamo neměl štěstí při losování a porazil svého nejtěžšího možného soupeře, jmenovitě Athletic Bilbao. Španělský tým byl finalistou sezóny Evropské ligy 2011-2012, kdy se poslední dějství odehrálo v Národní aréně. V minulé sezóně se Bilbao dostalo do šestnácté Evropské ligy. Ve skupině s Genkem, Rapidem Vídeň a Sassuolo končí baskický tým na druhém místě, aby jej v šestnáctém vyřadil APOEL Nikósie, soupeř Viitorul v Lize mistrů.
 
Jediný tým v Česká republika, který se střetne s vítězem Ligy mistrů, je CSU Craiova. Soupeř Oltenia ze třetího předkola Evropské ligy se jmenuje AC Milán, vítěz v 7 řadách nejvýznamnější meziklubové soutěže v Evropě. Určitě poslední trofej získal před 10 lety, v posledních sezónách jsou jeho výsledky v Evropě spíše skromné. I v šampionátu byl jeho vývoj dost slabý, před dvěma sezónami se mu v Evropě nepodařilo kvalifikovat. V tomto vydání Milánští hodně posílili svůj tým a mají reálné šance na místo v Lize mistrů.
 

Tři rumunské týmy začínají jako favorité v prvním kole


Je zajímavé, že všichni 5 zástupců Rumunska se popere v prvním kole na svém vlastním hřišti. Tři z nich začínají první šancí, ale nejsou jasnými favority. Je zřejmé, že jde o Astra Giurgiu, FCSB a Viitorul Constanta. Astra má nejnižší kurz u sázkové kanceláře Admirál, 1,6 oproti 5,5 pro Ukrajince. FCSB má hodnocení 2,2 za vítězství, zatímco jeho soupeř má hodnocení 3,4. Náš další zástupce v Lize mistrů Viitorul má podíl 2,4 oproti 3,1 z APOEL Nikósie. Bilbao nezačíná s jasným favoritem, má kurz 1,9, zatímco Dinamo má kurz 4,00. Místo toho AC Milán začíná z dálky s první šancí, je kotován s 1,25, kurz Craiovy je 14,0.
 
Admiral je bookmaker, který nedávno vstoupil do online prostředí, nicméně nabídka je poměrně bohatá. Důkazem toho je, že na zápasy FCSB a Viitorul Admiral má zatím 70 sázek.
 

Sázejte na evropské poháry za 200 Kčpeníze zdarma nabízené touto sázkovou kanceláří ZDARMA || || 585