Pouliční sázkové kanceláře, kde můžeme vkládat a vybírat peníze a hrát online

Pravděpodobně jste až do dnešního dne s tím, že počínaje zářím 2015, kdy vstoupil v platnost zákon o licencování sázkových kanceláří, přešlo do online prostředí také mnoho offline domů a snaží se tak využít tohoto zmizení mnohacase de pariuri online na rumunském trhu.
 
Když se přesunuli online, potřebovali čas, aby zjistili, jak to tady chodí, a věci byly docela jiné než v pouličních agenturách. Některé se nezdařily, jiné se nezdařily.
 
Využili toho, že mají stovky agentur po celém Česká republika, mnoho z nich si krátce po přechodu do online prostředí nainstalovalo tzv. Cashpointy, které umožňují hotovostní zásobu vašeho online účtu od příslušné sázkové kanceláře. je nutné se prezentovat pouze bulletinem v pouliční agentuře a samozřejmě uživatelským jménem a penězi.
 
Výběry ze sázkařského účtu můžete provádět také u pouličních agentur, než tak učiníte, musíte zavolat na webovou stránku online sázkovou kancelář, v sekci '' Výběry' ', kde sídlí agentura, od které chcete odstoupit. Následně vám e-mailem přijde kód, který musíte předat pokladníkovi sázkové kanceláře a druhý den se můžete do agentury vrátit pro platbu. Zvolíte-li tedy tento způsob platby nepotřebujete bankovní kartu ani virtuální peněženku k provedení platby na této stránce. Za výběry se neplatí žádné poplatky ani vklady.
 

Fortune


Existuje mnoho pouličních sázkových kanceláří, kde můžeme vkládat a vybírat peníze, abychom mohli hrát online. Jednou z nich je Fortuna, agentura, která nebyla rumunské veřejnosti tak známá, dokud se neobjevila online. Fortuna má v současnosti asi 600 pouličních agentur po celé zemi. Většina z nich má možnost provádět vklady a výběry na svůj bankovní účet az něj. Oba minimální vklad a minimální výběr je 10 Kč, mnohem menší než v online domě, kde je 25 Kč.
 
589c25f51f1ab_1486628341.png


Supersázka


Superbet byla před létem 2015 jednou z nejznámějších pouličních sázkových kanceláří s více než 500 agenturami po celé zemi. Vklad v agentuře je jednoduchý, stačí vám k tomu bulletin. Částka bude okamžitě připsána na váš účet platformy Superbet. Ohledně výběru musíte nejprve na stránce vybrat agenturu, u které chcete peníze vybrat, a také částku, kterou chcete vybrat. Vklad i minimální výběr je 20 Kč, neplatíte žádné provize.
 
589c261f651c5_1486628383.png


Sázková kancelář


V současnosti je největší online agenturou v Česká republika Casa Pariurilor se 750 pobočkami. Bohužel se v online prostředí příliš neadaptoval, ale jejich plus je, že nabízí i možnost krmit a vybírat hotovost, přímo v/z agentury. Vklad je proveden okamžitě, potřebujete pouze svůj tiket, pro výběry potřebujete kód, který získáte po předem provedené rezervaci z vašeho online sázkařského účtu. Minimální vklad a výběr je 10 Kč.
 
589c264c4f4dd_1486628428.png


Stanleybet


Další známou agenturou ze sousedství, která na internetu neuspěla, je Stanleybet, ale i zde můžete sázet online, aniž byste potřebovali bankovní kartu nebo virtuální peněženku. V současnosti je po celém Česká republika asi 400 poboček Stanleybet, většina s Cashpointem. Vklad se v tomto případě provádí pouze s bulletinem a výběr s předchozí rezervací u online sázkové kanceláře. Zde je minimální vklad a výběr 20 Kč.
 
589c265e1a0fb_1486628446.png

Další agentury, kde můžete vkládat a vybírat hotovost na a ze sázkařských účtů, jsou Smith & Smith (za Netbet; minimální vklad a výběr: 50 lei), Mozzartbet (minimální vklad 45 lei; minimální výběr 5 lei), Admirál (30 lei minimální vklad a výběr), Baumbet (20 Minimální vklad lei; 50 lei minimální výběr), Publicwin (minimální vklad a výběr 10 lei) a Get's Bet (minimální vklad a výběr 10 lei)

Závěry
  1. vklady a výběry jsou Fortuna , Superbet, Betting House, Stanleybet, Smith & Smith, Admiral, Mozzartbet, Baumbet, Publicwin a Get's Bet
  2. U většiny sázkových kanceláří je vklad i minimální výběr 10 Kč| || 584
  3. Pentru a efectua un depozit in sucursale nu va trebuie decat buletinul si username-ul casei de pariuri online
  4. Pro výběr musíte vybrat z webových stránek sázkové kanceláře agenturu z ca. pokud chcete vyzvednout peníze, pak vám e-mailem přijde kód, který předáte pokladníkovi
  5. Asi do 24 hodin od žádosti o výběr obdržíte e-mail s potvrzením, že jste může jít do agentury