Ai cota 20 pentru victoria FCSB in sferturile Cupei Romaniei

FCSB, i když se nepotkají v play-off a Dinamo se ještě mohou v této sezóně utkat dvakrát, a to v semifinále Rumunského poháru. Aby se tak stalo, musí se oba týmy nejprve kvalifikovat. Nejjednodušší zápas má podle všeho FCSB, která se ve čtvrtfinále střetne s druholigovým Hermannstadtem. Mnoho sázkařů si myslí, že FCSB nemůže prohrát v regulérní hrací době, domácí strana online || regulérní hrací doba s Hermannstadtem || English 530 Betfair profitand de acest aspect, prezentand o cota de 20.0 pentru ca FCSB sa castige in timpul regulamentar cu Hermannstadt.


5a9646d793567_1519797975.jpg


Ce trebuie sa fac?


Pentru a te califica la aceasta cota marita trebuie sa te inregistrezi la Betfair pana la ora meciului (miercuri, 18:30) utilizand codul ZFBNBF. Depune apoi pentru a plasa un pariu pre-live si singur pe bilet pe succesul celor de la FCSB in timp regulamentar. Ai cota 20 pentru victoria FCSB in sferturile Cupei Romaniei, cel mult 5 lei luandu-se in calcul la aceasta cota marita. Poti paria mai mult, diferenta calculandu-se insa la cota normala, care in acest moment este 1.5. 


O odměně


V dost pravděpodobném případě, že FCSB porazí Hermannstadt v regulérní hrací době, dostanete 100 lei. Zisk podle kvóty na webu (7,5 lei) tedy obdržíte okamžitou hotovost, zatímco zbytek vám bude připsán do 24 hodin ve formě sázky zdarma. Musí být vsazena do 30 dnů s minimálním kurzem 1,2, a to jak sázka zdarma, tak sázka na vítězství FCSB, a nemůžete je podat s výjimkou sázkové kanceláře.


Souhrn


·         Zaregistrujte se na Betfair do středy, 18:30 pomocí kódu ZFBNBF

· Uzavřete si předběžnou sázku z trhu sázkových kanceláří na vítězství FCSB v utkání Rumunského poháru s Hermannstadtem

· Započítává se maximálně 5 lei při zvýšené sazbě 20,0

· Pokud FCSB vyhraje v normální hrací době, dostanete minimálně 7,5 lei v hotovosti, takže zbytek nahoru do 100 lei, bude vám připsáno jako sázka zdarma

· Musí být vsazeno maximálně do 30 dnů od sázkové kanceláře s minimálním kurzem 1,2, v případě více tiketů musí mít každý výběr minimální sazba 1,2


Vysoké kurzy s velmi nízkým rizikem >>>