Snadné volby z mistrovství do 21 let

La campionatul european U21 am ajuns in ultima etapa din faza grupelor.

Poté, co se včera ustanovili semifinalisté, kteří byli ve skupině A, Anglie, případně Slovensko, se dnes hraje poslední fáze ve skupině B. Španělsko je již kvalifikováno, má šest bodů ze šesti, zatímco za druhé místo tři Portugalsko, Srbsko a Makedonie se šancí na postup ve výše uvedeném pořadí.


Portugalsko má dnes snadný zápas s Makedonie. Oba celky se v posledních letech střetly sedmkrát, Portugalsko šestkrát vyhrálo a jeden zápas skončil remízou. Makedonie se dokázala vyrovnat Srbsku, které ji drží v boji o postup. Ale byl šťastný, když vyrovnal. Až do porážky se Španělskem Portugalsko dva roky neprohrálo. Chce dnes jasné vítězství, mít jistotu, že bude tým s nejlepším skóre, gólovým rozdílem na druhém místě. Je to boj, který svádějí Portugalci se Slovenskem a s Českem nebo Itálií.

V dalším zápase se střetnou Srbsko a Španělsko. Španělsko je v tomto zápase jasným favoritem. Srbsko není děsivý tým, ale Španělsko je tým, který prohrál poslední přímý zápas se Srbskem v roce 2014. Španělsko má velké šance na zisk letošního titulu, má dobrý tým, s Asensiem, Deulofeu, Llorente, Ramirez. Věřím, že kurz 1,50 na vítězství Španělska je nebeskou kombinací, kterou sázkové kanceláře nabízejí.

Vsadím dvojnásobek
Portugalsko -1,5 + výhra Španělsko

594d1561b7dc3_1498223969.png