Alexis Sanchez cauta golul, Camerun - Chile

Na stadionu Mistr Spartaku Moskva se odehraje od 21.00 zápas Kamerun - Chile ve skupině B Poháru konfederací

Bude to druhý zápas v historii mezi těmito dvěma zeměmi, oba hrají poprvé na závěrečném turnaji mistrovství světa 1998 ve Francii, zápas skončil remízou 1:1.

Dnes si myslím, že data vývoje budou úplně jiná, Chile je alespoň teoreticky velkým favoritem této hry, vzhledem k tomu, že trenér Juan Antonio Pizzi má k dispozici fotbalisty jako Alexis Sánchez, Eduardo Vargas nebo Arturo Vidal, abychom jmenovali snad nejreprezentativnějšího.
Obzvláště více se dnes očekává od hvězdy Alexise Sancheze, který nedokázal skórovat v přátelském utkání s Ruskem 1:1 a 2:3 s Rumunskem, ale zaznamenal dvě asistence.

Na druhou stranu Afričané trénovaní trenérem Hugo Broosem přicházejí po dvou porážkách a jediném úspěšném gólu 1:2 s Guineou a 0:4 s Kolumbií.
Přestože má některá důležitá jména jako
Aboubakar, Moukandjo, Bassogog a Oyongo, hra, kterou Kamerun hraje v přátelských zápasech, jim nedává příliš šancí na velké uspokojení pro fanoušky.

In principiu ma astept la un joc cu goluri in conditiile in care apararile nu sunt punctele forte ale niciuneia dintre formatii.

Chile více než 1,5 gólu
cota 1,73
100 lei

více než 2,5 gólu v zápase
kvóta 1,97

více než 1,5 gólu v prvním poločase
kvóta 3,00
50 lei

Betano