Aradul...sau Timisoara, UTA - Poli Timisoara

Zítra (ne čtvrtek) za Sýrie, místo, kde lidé z Aradu hrají své domácí zápasy, stadion v Aradu je ve výstavbě, hostitelé přivezli židle z Budapešti, aby vytvořili další tribuny a dali tak možnost mít co nejvíce příznivců na povzbuzení UTA. || | 535 = == Trenér Laurentiu Rosu je přesvědčen, že jeho žáci projdou dráhou uvedenou v první polovině zápasu kola a zahrají skvělou hru, nad úrovní hry ve druhé polovině v Temešváru.

Antrenorul Laurentiu Rosu este convins ca elevii sai vor trece peste tracul aratat in prima repriza a meciului tur si vor face o partida mare, peste nivelul jocului din repriza secunda de la Timisoara.

Na druhou stranu, Ionut Popa s Neagu suspendovaným po obdržení červené karty a bez staršího zraněného Poparadu, Novak a Popovici se pokusí změnit herní systém a provést nějaké změny, aby překvapil aradeni
Tým z Temešváru bude hrát útočně, aby skóroval a nebyl vydán napospas osudu, po 1:2 v kole mohou hostitelé získat kvalifikaci pouze 1:0.

Útočník Cristian Barbut z violeti mohl za hosty odehrát poslední zápas, a to bez ohledu na to, že konečný výsledek zápasu byl velmi blízko přestupu U Craiova.

Oba se zapisují
cota 1,83
100 lei

více než 2,5 gólu
cota 1,83
100 lei

UTA přes 0,5 gólu
cota 1,60
100 lei

Betano