Argentina – Chile, nádherný zápas na Estadio Antonio Vespucio Liberti!

Argentina

thumb_58d31beb3b55a_1490230251.jpg
Jde pravděpodobně o nejsilnější zápas v kvalifikaci o mistrovství světa 2018. Oba týmy jsou nesmírně talentované a chtějí v této soutěži postoupit. Oba týmy však nejsou v kvalifikaci a ten, který v tomto zápase prohraje, bude mít opravdovou bitvu o postup.

Argentina zůstává záhadou. Tým loni v létě zářil na Copa America a dával góly pro zábavu. Od té doby jsou výsledky dost slabé, ale tento zápas je pro trenéra Edgarda Bauzu tlakem po vítězství doma nad Kolumbií (3:0). Opravdu cítil, že musí dát podporu každému hráči.

Angel Di Maria je hvězdou hostitelů a hraje velmi dobré zápasy za svůj klubový tým Paris Saint-Germain. Tím se stává nebezpečím pro bránu Chile.

Chile

thumb_58d31bff9e67f_1490230271.jpg
Hostující hvězda Alexis Sanchez je v týmu a může být k nelibosti Arsenalu v top 11, ale je diskutabilní, zda bude hrát nebo zůstat na hřišti celých 90 minut. Chile se na rozdíl od soupeřů zúčastnilo přátelského turnaje: po remíze 1:0 s Chorvatskem a Islandem ve finále se vrátilo domů s trofejí China Cup. V předchozích zápasech měli dvě vítězství a remízu v přípravných zápasech.

Defenzíva občas zanechá přání a argentinské hvězdy toho mohly využít. V tomto kvalifikačním tažení obdrželi 3 góly ve 3 venkovních zápasech. Také tým v posledních 3 zápasech hraných venku vstřelil pouze jeden gól.

Pravděpodobné týmy:

Argentina (4-3-3): Romero; Rojo, Funes Mori, Otamendi, Mercado; Mascherano, Banega, Biglia; Lamela, Messi, Higuain.

Chile (4-3-3): Bravo; Beausejour, Jara, Medel, Isla; Vidal, Diaz, Aranguiz; Fuenzalida, Sanchez, Vargas.


Tip: Victoria Argentina @ 1,52