Argentina vs Croatia are cota 30 pentru minim un gol

Toto mistrovství světa začalo docela slibně, zápasem, ve kterém měli jsme část 5 úspěchů, ale pokračovalo to zklamáním, s vítězstvími s minimálním skóre, někdy od některých týmů, od kterých jsme čekali méně. Zatím se ale žádná bílá remíza nekonala, a tak se nám jen těžko věří, že k nějaké dojde v utkání Argentiny s Chorvatskem, které se odehraje ve čtvrtek od 21:00. V důsledku toho si myslíme, že je dobrý nápad využít propagaci sázkové kanceláře Betfair podle které má zápas Argentina vs Chorvatsko kurz minimálně 30 jeden gól.


5b2b5c0219e2d_1529568258.jpg


Co musím udělat?

Pro propagaci mají nárok všichni ti, kteří se zaregistrují do zápasu pomocí kódu ZFBNEA. Poté vloží peníze, aby vsadil na vstřelení alespoň jednoho gólu v utkání mezi Argentinou a Chorvatskem. Pro zvýšený kurz se bere v úvahu maximálně 5 lei, pokud vsadíte více, rozdíl se vypočítá podle běžného kurzu, který je aktuálně 1,08.


Despre recompensa

Pokud bude skórováno v zápase mezi Argentinou a Chorvatskem váš peněžní vklad bude vrácen, takže zbývajících 145 lei obdržíte formou bezplatné sázky během 24 hodin od konce hry. Do 30 dnů musí být sázka zdarma vsazena na minimální kurz 1,2, v případě více tiketů musí mít každý výběr minimální kurz 1,2. Jak sázka na gól v zápase mezi Argentinou a Chorvatskem, tak sázka využívající sázku zdarma musí být sázek na trhu sázkových kanceláří.


Souhrn

  • Creeaza-ti cont la Betfair pana joi, ora 21:00, introducand codul ZFBNEA
  • Předběžně vsaďte na trhu sázkových kanceláří na skutečnost, že se alespoň jednou zaregistruje v zápase mezi Argentinou a Chorvatskem
  • Maximálně 5 lei se počítá s ohledem na zvýšený kurz
  • Pokud padne alespoň jeden gól, peníze budou okamžitě vráceny, zatímco zbývajících 145 lei bude přijato jako sázka zdarma za maximálně 24 hodin || 548
  • Freebetul trebuie pariat de pe piata Sportsbook in termen de 30 zile pe o cota minima de 1.2


Těžko uvěřit, že nebude skórováno >>>