Aritmetika hráče: "jistota" + podezření = 3 varianty

Sa hrál zápas prvního kola semifinále UCL. Předvídatelný výsledek pro většinu lidí v tomto fenoménu. Podíl skóre může být menší! Ale naprosto oprávněné, protože nepřátelství pokračovalo! Atlético Madrid ukázalo nedostatek elánu a nedostatek soudržné myšlenky ve hře, což ve mně zanechalo dojem týmu, ve kterém mnoho lidí včetně trenéra již není stoprocentně spjato se zájmy klubu. Zdá se, že tito lidé sedí se zavazadly na nástupišti vlakového nádraží a čekají, až je vlak odveze do jiných zemí. Do příjezdu vlaku se zdá, že cestující vedou rozhovor s těmi, kteří je sem vezli, ale zdá se, že myšlenka letí spíše k tomu, co následuje! Možná se mýlím, ale byl to můj pocit! A když máte před sebou supermotivovaný tým jako Real Madrid ... tak to dopadá: kruté a zasloužené 3:0, přičemž Atlético se snaží vstřelit branku občanů až na konci zápas. Za těchto podmínek si myslím, že s prvním finalistou letošního ročníku není problém!
Dnes je druhé semifinále - tour. Velmi nevyzpytatelný zápas, ve kterém jen stěží najdete nějaké „pevné body“. Hodně „mlha“, ve které jen stěží hledám přístup. Budu apelovat na logiku, ale ... dobře víme, že logika fotbal ne vždy "líbí". Ale s tím jsem spojen! 😜 Moje jistota by byla, že Juventus "donutí" vstřelit alespoň jeden gól mimo Monako. Stará dáma, pronásledovaná tolika ročníky evropských soutěží, zná „váhu“ vstřeleného gólu a vzhledem k tomu, že jde o zápas kola, myslím, že bude hledat! s kým je? Průhledná! Má před sebou "zeď"? To opravdu ne! Obrana Monaka nepůsobí tak hermeticky, aby Juveovi toto potěšení upírala. "Jistotou" by tedy bylo, že Italové alespoň jednou skórují. Po "jistotě" přichází další podezření: že Turínci tento zápas neprohrají. Myslím, že jejich tématem cesty je vůbec něco málo označit a nasbírat.“ „A je možné, že vyjdou. Proč to taky není jistota? Protože budou čelit AS Monaco, které se pokusí vydělat na vlastní zemi prostřednictvím dvou dělových koulí – Falcaa a Mbappého. A jaká dělová huba!!! Na začátku tohoto zápasu je hodně „mlhy“ a pravděpodobně bude výsledek hodně ovlivněn posloupností a dynamikou událostí během hry. Na takovém speciálním zápase vyzkouším tři stejně speciální možnosti! 😎 Jakákoli čtvrtá možnost je vítána pouze prázdná nebo prázdná k vidění! 😂
Také dnes se hraje kolo semifinále EL: Ajax Amsterdam-Lyon. Francouzi s něčím nepřítomným a závislí na záblescích Valbueny, ale kteří v této sezóně prokázali hodně nedůslednosti, si myslí, že nechce a nemyslím si, že by mohl porazit Ajax. Myslím, že stejný, možná se vstřeleným gólem, je maximum, ve které doufá v konfrontačním kole.
Moje kolo 16 sázek mi dává celkem 15 Kča čtvrtina, kterou musím podat, je 3,75 Kč.
 

5909acd8639cb_1493806296.png
Moje možnosti sázení budou vypadat takto:
 
5909ad0ec83e5_1493806350.png
5909ad1df1e4d_1493806365.png

Cíl dosažený v 16. kole:
- Dnes jsem žádnou další investici neudělal!
- Na začátku kola jsem nevložil více než čtvrtinu dostupné částky.
Dnes jsem byl disciplinovaný! Buďte stejní! 👍