Arouca - Olympiakos Pireus

Jedním z loňských překvapení portugalského šampionátu byla Arouca. Podařilo se jí dojet do pátého místa a zajistila si tak přítomnost v předkole Evropské ligy. Od začátku ale bylo jasné, že ho nečeká moc lehký soupeř a po remízách zjistil, že narazí na Řeky z Olympiakosu Pireus.

 

Pokud jste nesledovali průběh Evropské ligy, měli byste vědět, že se jim v předchozím předkole v Heracles podařilo překonat Nizozemce. V prvním zápase venku se Portugalcům podařilo dosáhnout remízy 1:1 díky gólu vstřeleného v prodloužení. Poté v domácím utkání Arouca přijal extrémně defenzivní taktiku, která nakonec vyšla. Hérakles nedokázal překonat portugalskou obranu, nevstřelil branku a zápas skončil 0:0. Pokud jde o šampionát, je třeba zmínit, že Arouca začal levou a prohrál první zápas na hřišti Boavista. || Angličtina: King James Version: 0 mnohem vyšší nároky. Řekové jsou v Lize mistrů na vzduch zvyklí, ale letos je vyřadili Izraelci z Hapoelu Be'er Sheva. V přípravných zápasech to bylo jedno z největších překvapení, během dvou kol padl jediný gól. Loni Olympiakos dorazil na evropské jaro, skončil na 3. místě ve skupinách Ligy mistrů a automaticky postoupil do vyřazovací části Evropské ligy.

 

Olympiakos, de cealalta parte, este o echipa mult mai galonata si cu pretentii mult mai mari. Grecii sunt obisnuiti cu aerul din Champions League, insa in acest an au fost eliminati de israelienii de la Hapoel Be'er Sheva. A fost una dintre cele mai mari surprize din preliminarii, pe parcursul celor doua manse fiind inscris un singur gol. Anul trecut, Olympiakos a ajuns in primvara europeana, terminand pe locul 3 in grupele Champions League si promovand in mod automat in faza eliminatorie din Europa League.

 

Sázky

 

Arouca se určitě pokusí využít nízké morálky Řeků po zničujícím vypadnutí z předkolo Ligy mistrů. Nakonec, po sezóně, ve které vyhrajete 28 ze 30 zápasů v lize, je těžké přijmout vyřazení před týmem, jako je Hapoel Be'er Sheva. Když to překonám, jsem přesvědčen, že se Řekové vzpamatují a v této hře nastupují jako favorité. Takže Unibet jim dává velmi dobrý kurz 2,20.