AS Řím - FC Porto

Rumuni jsou favority pro kvalifikaci. To je jasné. Před prvním zápasem jim ale i přes velmi dobré výsledky na domácím šampionátu v předchozím roce moc lidí nedávalo šanci. Roma nejenže dokázalo vést Porto po dobu 60 minut, ale hrálo 50 minut s jedním mužem na hřišti méně a nakonec dokázalo remízovat Dragao. Tým, který loni v Portugalsku skončil na 3. místě, tak promeškal důležitou příležitost startovat právě v tomto dvojkole.

Pokud jste sledovali první etapu italského šampionátu, pak víte, že se Rumuni na konfrontaci s Portem připravili stylově, když na Olimpicu v Římě zničili Udinese 4:0. Tváří v tvář Portugalcům někteří věří, že Řím nebude tak úspěšný, ale vítězství je pravděpodobné. || Česky: 529

Nu ar fi corect sa-i judecam pe portughezi pe baza rezultatelor de anul trecut, insa este important sa stim cateva detalii importante. Terminand pe locul 3 in Primeira, acestia s-au aflat la 15 puncte in spatele Benficai Lisabona si la 13 in spatele lui Sporting. De asemenea, echipa a pierdut finala Cupei Portugaliei in fata celor de la Braga, iar in tot sezonul, a schimbat trei antrenori diferiti. Nu a avut o campanie de transferuri importanta (unele dintre cele mai importante achizitii fiind Laurent Depoitre si Alex Telles. In mod clar, Porto nu a reusit inca sa-l inlocuiasca cu succes pe Jackson Martinez.

Luciano Spalletti dokázal loni přivést Řím nad hladinu, když se dostal do jeho čela poté, co odešel Rudi Garcia. V posledních 19 zápasech šampionátu tak získal ne méně než 14 vítězství a byl velmi blízko k tomu, aby Neapoli ukradl 2. místo. Řím letos v létě přišel o Pjaniče, ale dokončil přestupy Mohameda Salaha, Antonia Rudigera a Stephana El Shaarawyho. Tato politika pokračuje i v této sezóně, kdy Rumuni přivezli Federica Fazia, Juana Jesuse, Wojciecha Szczesného, ​​Maria Rui a Thomase Vermaelena na zapůjčení.
 

Sázení na AS Řím – FC Porto


Je těžké odhadnout, jaký výsledek nakonec uvidíme, protože šance na remízu nebo rumunské vítězství jsou velké. Podle mého názoru si můžete vsadit, že Řím postoupí do dalšího kola (kurz 1,28 na Unibet) a skutečnost, že oba týmy v tomto zápase skórují (kurz 1,78).