Asigurare de 40 Kčla Real Madrid vs PSG

Není pochyb o tom, že středeční večerní zápas mezi Realem Madrid a PSG, v prvním etapě osmé Ligy mistrů, budou intenzivně sázet rumunští mikrobisté. Někteří bookmakeři proto využili popularity tohoto zápasu a nabízeli různé akce. Jeden z těchto domů je Sportingbet, který proplácí celý náš podíl, až do výše 40 lei, pokud máme záporný zůstatek.


5a83e40c9e156_1518593036.jpg


Co dělat?


Všichni uživatelé Sportingbet v Česká republika mají nárok na promo akci, ať už jsou staří nebo noví, abyste se jí mohli zúčastnit, stačí podat jednu nebo více předběžných sázek na zápas mezi Realem Madrid a PSG. Výše sázek musí být alespoň 40 lei, v tom smyslu, že můžete podat jednu sázku 40 lei, jednu 30 lei a jednu 10 lei atd. . Neexistuje žádný minimální kurz, sázky uzavřené s bonusem nebo sázkou zdarma, ty zrušené nebo ty, které využívají Cash Out, nejsou způsobilé pro propagaci. Rovněž nebudou brány v úvahu sázky uzavřené před začátkem zápasu v živé sekci.


O odměnách


Pokud na konci zápasu mezi Realem Madrid a PSG zaregistrujete záporný zůstatek alespoň 40 lei, získáte sázku zdarma v hodnotě 40 lei. Například sázku zdarma obdržíte v případě, že jste v tomto zápase vyhráli 40 lei, ale prohráli jste 80 lei. Sázka zdarma bude připsána ihned po vypořádání sázky / sázek v utkání mezi Realem Madrid a PSG. Je k dispozici po dobu 7 dnů od kreditu a lze jej umístit na jakýkoli výběr za každou cenu. Vezměte prosím na vědomí, že v případě výherní sázky pomocí sázky zdarma nebude na účet připsána její hodnota, ale pouze zisk.


Přehled


·         Daca nu ai cont la Sportingbet creeaza-ti unul aici

· Uzavřete alespoň jednu sázku před živým přenosem v celkové výši alespoň 40 lei na zápas mezi Realem Madrid a PSG

· Pokud je rozdíl mezi výhrami a prohrami výhradně z tohoto zápasu alespoň 40 lei, obdržíte sázka zdarma ve výši 40 lei

· Pohanka musí být použita do 7 dnů od připsání kreditu


Sportingbet vám v případě neúspěchu vrátí peníze