Asigurare in cupele europene daca un pariu este necastigator

V evropských pohárech se dnes i zítra hrají zajímavé zápasy. V Lize mistrů nás čekají duely Liverpoolu a Manchesteru City, respektive Barcelony a AS Řím, a v Evropské lize nás čekají duely s Lipskem a Marseille, Arsenalem a CSKA Moskva, Atleticem Madrid a Sportingem Lisabon, respektive Laziem a Salcburkem. Tipnete si, jaký bude konečný výsledek alespoň ve 4 ze 6 her? Pak je pro vás propagace sázkové kanceláře Unibet to pravé, zde vám bude refundace vrácena, pokud jeden z výběrů nevyhrajete.


5ac4a9e218e2e_1522837986.jpg


Co dělat Musím?


Každý uživatel Unibet má nárok na promo akci. Nejprve se musíte rozhodnout pro propagaci na této stránce. Přihlásit se můžete do čtvrtka 20:45. Teprve poté můžete umístit předživou vstupenku s minimálně 4 akcemi výhradně z evropských pohárů. Každý výběr musí obsahovat konečný výsledek (1 X 2). Minimální sázka je 60 lei a minimální tiket je 5,00, neexistuje žádný minimální poplatek za zápas. Můžete si například vytvořit tiket, na který můžete vsadit na vítězství Barcelony (1,24), Manchester City (2,4), Atletica Madrid (1,35) a Lazia (1,75), celkový kurz je 7,03.


O odměně


Pokud splníte požadavky, budete mít pojištění v evropských pohárech, pokud sázku nevyhrajete. Pojištění je 100%, až do výše 60 lei, a to formou sázky zdarma, která bude udělena v pátek do 19:00. Sázka zdarma je platná 7 dní od připsání kreditu a lze ji uzavřít na jakýkoli sport a za jakoukoli cenu. Pamatujte však, že pokud je sázka vítězná, nebude na účet připsána hodnota sázky zdarma (60 lei), ale pouze zisk.


Souhrn


· || | 537 In caz ca nu ai cont la Unibet creeaza-ti unul aici

· Vyberte si akci „Pojištění pro evropský fotbal“

· Umístěte tiket s minimálně 4 sázkami ze zápasů hraných v evropských pohárech pouze na konečný výsledek (1 X 2)

· Minimální sázka tiketu je 60 lei a celková minimální sázka je 5,00

· Pokud výběr nevyhraje, vaše sázka bude vrácena formou sázky zdarma až do výše 60 lei

· Sázka zdarma musí být podána do 7 dnů od připsání kreditu


Které týmy si vyberete?